FC Farul a câștigat meciul cu CS Balotești

FC Farul a câștigat, astăzi, partida jucată pe teren propriu cu CS Balotești, contând pentru etapa a 10-a a Ligii a II-a, Seria I. Scorul a fost 2 – 0, prin golurile reușite de Ivănică, în minutul 19 și Szalkai, în minutul 36.

Cu două etape înaintea încheierii Ligii a 2-a, SSC Farul Constanţa se află la patru puncte deasupra liniei retrogradării

20 May 2019 2531

SSC Farul, victorie mare cu CS Baloteşti Ciprian Marica - „Cine are nevoie de adrenalină să-şi ia o echipă de fotbal“ (galerie foto)

11 Mar 2019 3421

Trei eliminări și două penalty-uri. Final incredibil! SSC Farul Constanța, victorie prețioasă pe terenul formației CS Balotești (galerie foto)

09 Mar 2019 2529

„Meci care pe care“ CS Baloteşti şi SSC Farul Constanţa, luptă la baionetă în subsolul Ligii a 2-a

09 Mar 2019 1866

SSC Farul, meci important cu CS Baloteşti Petre Grigoraş - „Nu mai avem nicio scuză acum. De sâmbătă, trebuie să apară şi rezultatele“ (galerie foto)

08 Mar 2019 2219

„Crucial“ CS Baloteşti - SSC Farul Constanţa, duel în zona fierbinte a clasamentului Ligii a 2-a

06 Mar 2019 2278

După victoria cu CS Baloteşti, SSC Farul a urcat cinci locuri în clasament, părăsind zona retrogradării

03 Sep 2018 2410

SSC Farul a învins la Techirghiol CS Baloteşti. Două goluri şi penalty ratat în minutul 83!

02 Sep 2018 3517

Meci la Techirghiol, duminică, între SSC Farul Constanța și CS Balotești

01 Sep 2018 2409

Meciul cu CS Baloteşti se joacă la Techirghiol, fără spectatori Vlad Neagu, cooptat în staff-ul de conducere al SSC Farul

30 Aug 2018 4041

Ilie Stan, punctaj maxim FC Farul, a treia victorie consecutivă şi urcare în clasament

28 Mar 2016 3757

UPDATE. Procentaj maxim pentru Ilie Stan FC Farul a învins în deplasare CS Baloteşti

26 Mar 2016 3197

FC Farul - CS Baloteşti, partidă cu şapte goluri marcate (galerie foto)

06 Nov 2015 1917

Astăzi, meci la Constanţa cu CS Baloteşti Farul vrea o victorie care să facă uitat eşecul de la Berceni