WTA Beijing Halep - Petkovic 1-1. Meciul intră în set decisiv

Simona Halep a câştigat la tie-break primul set al partidei contând pentru optimile de finală ale turneului WTA de la Beijing. Jucătoarea din Constanţa o întâlneşte pe germanca Andrea Petkovic.

Update ora 9.24

Andrea Petkovic a câştigat setul al doilea cu 7-5. Partida intră în setul decisiv.

Tenis Sorana Cîrstea învinsă în prima rundă a turneului WTA 1.000 de la Beijing

30 Sep 2023 826

Nimeni la fileu! Reputația ei, imaginea lor!

29 May 2023 2321

Cinci ani de la momentul în care Simona Halep a devenit în premieră numărul 1 mondial

06 Oct 2019 1458

Simona Halep a fost învinsă la China Open. Problemele de sănătate și-au pus amprenta pe jocul ei

30 Sep 2019 1879

Simona Halep s-a calificat în turul secund la Beijing

29 Sep 2019 1802

Simona Halep, meci, astăzi, în sferturi la Wimbledon. Întâlneşte o jucătoare contra căreia are palmares negativ

09 Jul 2019 1437

Ce adversară va avea Simona Halep în primul meci din 2019. Sportiva din Constanța a jucat ultimul său meci în septembrie, la Beijing

05 Jan 2019 1656

Avansul Simonei Halep în fruntea clasamentului WTA, redus la 1.000 de puncte

08 Oct 2018 1474

Mihaela Buzărnescu şi Monica Niculescu s-au calificat în turul 2 al probei de dublu din cadrul turneului WTA de la Beijing

30 Sep 2018 1389

UPDATE. Simona Halep a abandonat în primul meci disputat la turneul de la Beijing. A pierdut primul set în faţa lui Ons Jabeur

30 Sep 2018 1385

Simona Halep, debut la Beijing împotriva jucătoarei Ons Jabeur

29 Sep 2018 1752

Jucătoarea de tenis Sorana Cîrstea învinsă în ultimul tur al calificărilor la Beijing (WTA)