Egal smuls in ultima secunda

Dupa infrangerea din derbiul cu Steaua, HCM a terminat la egalitate, scor 32-32, partida pe teren propriu, in fata nou-promovatei Stiinta Municipal Bacau. In ultimul minut al partidei, la scorul de 32-31 pentru HCM, bolta trimisa de Nadoveza a lovit bara, iar la faza imediat urmatoare, Sandu Iacob a egalat scorul. Dupa aceasta partida, cele doua formatii ocupa locurile 2 si 3, cu cate 28 de puncte, lidera fiind in continuare Steaua, cu 33 de puncte.

Scris de: {autor}Paul SERBAN{/autor}

Fotbalistele de la Farul Constanța au învins și campioana României și au urcat pe locul întâi în clasament

30 Mar 2024 1263

Fotbal România a remizat cu Irlanda de Nord în amicalul de la București

23 Mar 2024 914

Superliga 2023/2024 Farul Constanța a remizat cu Oțelul Galați. Budescu a marcat pentru „marinari”

25 Feb 2024 679

LIVE TEXT. Superliga 2023/2024 Farul Constanța, remiză în deplasare cu FCSB. „Marinarii“ au egalat în minutul 90+4! (GALERIE FOTO)

05 Feb 2024 1603

Voleibalistele de la CSM Constanța au pierdut meciul cu CSM București. „Plusul de experiență a făcut diferența“ (GALERIE FOTO)

01 Feb 2024 824

Raul Babi, elev al Școlii Gimnaziale 37 din Constanța uimește cu performanțele sale greu de egalat

29 Dec 2023 1569

Liga a 3-a Axiopolis Cernavodă și Gloria Băneasa, înfrângeri în etapa a 15-a. 12 goluri marcate în meciurile lor!

02 Dec 2023 1385

Liga a 3-a Gloria Băneasa, egal în deplasare cu Progresul Fundulea. Axiopolis Cernavodă, înfrângere acasă

26 Nov 2023 1682

CSM Constanța Handbal Ionuț Pușcașu - „În repriza a doua a meciului cu Chrobry Glogow, am comis multe greșeli“

22 Nov 2023 1007

Echipa feminină Farul Constanța, egal contra campioanei Universitatea Cluj

08 Nov 2023 1268

Echipa României a câştigat în premieră Cupa Mondială de minifotbal!

04 Nov 2023 959

Farul Constanța a remizat pe teren propriu cu Universitatea Cluj

21 Oct 2023 1216

Manchester City a câștigat Supercupa Europei, învingând Sevilla după penalty-uri

17 Aug 2023 786

Lumea marinarilor Ardeleanul care a adus „Dobrogea” acasă. 100 de ani de la naștere

03 Jul 2023 1497

Liga a 3-a Un gol pe final, din penalty, a stabilit remiza în meciul Gloria Albești - Farul II (VIDEO)