Liga I. FC Botoșani învinge pe CSU Craiova

În această seară, într-o partidă contând pentru etapa a 23-a din Liga I, FC Botoșani a învins pe CSU Craiova, pe teren propriu, scor 1-0. Unicul gol al meciului a fost înscris de Kuku, în minutul 87. În urma câștigării celor trei puncte, FC Botoșani rămâne tot pe locul opt în clasament, acumulând 29 de puncte, în timp ce CSU Craiova staționează tot pe locul trei, cu 40 de puncte.

Sursa foto: Facebook FC Botoșani Fani

Județul Botoșani Copilul de 2 ani dispărut duminică a fost găsit în viață (VIDEO)

18 Mar 2024 948

Echipa Under-16 de la Farul Constanța, calificată în semifinalele Cupei Elitelor. Victorie clară în sferturi (GALERIE FOTO)

15 Mar 2024 816

Farul Constanța Calificarea în play-off, decisă din nou la Botoșani. În 2021, echipa de pe litoral rata în Moldova prezența în top 6

12 Mar 2024 1090

Farul Constanța Gheorghe Hagi - „Singurul lucru care conta era să intrăm în play-off“ (VIDEO)

08 Mar 2024 1786

Superliga 2023/2024 Farul Constanța a remizat cu FC Botoșani și s-a calificat în play-off. Ce a spus Gică Popescu

08 Mar 2024 1062

Superliga 2023/2024 Farul Constanța, meci capital la Botoșani, Vineri, 8 martie 2024, se stabilesc ultimele calificate în play-off

07 Mar 2024 1306

Farul Constanța, partidă cu FC Botoșani, decisivă pentru accederea în play-off Ionuț Vînă - „E un meci cât un sezon“ (VIDEO)

06 Mar 2024 1344

Superliga 2023/2024 Când se joacă meciul FC Botoșani - Farul Constanța, din ultima etapă a sezonului regular

03 Mar 2024 1132

Farul Constanța Carlo Casap a revenit la campioana României (VIDEO)

15 Feb 2024 1209

Superliga 2023/2024 Începe etapa a 24-a. Ultimele două clasate joacă în prima zi, vineri, 2 februarie 2024