UPDATE Primul derby FCSB – Dinamo de pe Arena Naţională. Cine a deschis scorul

FCSB, fostă FC Steaua, o conduce pe FC Dinamo București cu scorul de 1-0, la pauza meciului ce se desfăşoară pe Arena Națională din Bucureşti.

Denis Alibec a deschis scorul cu un șut de la circa 25 de metri (10).

UPDATE 1, ora 22.54

FCSB a învins-o pe FC Dinamo București cu scorul de 2-1.

Sursa foto: Facebook

Handbal CSM Constanța - Steaua, în sferturile Cupei României

28 Mar 2024 326

Farul Constanța Astăzi, 17 martie 2024, e ziua de naștere a lui Ștefan Petcu. Fostul mare fotbalist a ajuns la 67 de ani

17 Mar 2024 1277

CSM Constanța Două victorii în trei meciuri. Baschetbaliștii Under-13, pe locul doi după turneul de la Galați

14 Mar 2024 518

CSM Constanța Volei „The Killer Kid“! Tânărul David Dinculescu, una dintre revelațiile sezonului în Divizia A1 (GALERIE FOTO)

18 Feb 2024 1117

Calendar săptămânal bogat pentru CSM Constanța Baschetbaliștii joacă pentru calificarea în finala Cupei României

16 Feb 2024 1000

Volei Victorie senzațională! După Dinamo, CSM Constanța a învins și Steaua. În deplasare!

15 Feb 2024 747

Volei CSM Constanța, înfrângere în partida cu Rapid București. La masculin, victorie în deplasare cu Steaua

14 Feb 2024 791

Victorii pe linie pentru echipele de handbal de la CSM Constanța (GALERIE FOTO)

14 Feb 2024 773

Născut în județul Tulcea Gheorghe Banea și viața profesorului care a luptat pe frontul din Dobrogea și a fost prizonier de război

13 Feb 2024 716

Constanța Sportiva Eliza Samara, în doliu. A murit tatăl ei. „De azi, ești îngerul meu păzitor, tati!“

12 Feb 2024 2629

Lansarea revistei de cultură „Steaua Dobrogei”, la Tulcea

04 Feb 2024 656

Firme Constanța Angelo Borcea vinde Hotel Muntenia din Olimp pentru 9 milioane de euro! Iată cine este cumpărătorul

30 Jan 2024 1113

Tenis de masă Eliza Samara, din Constanța, sfert de finală la Europa Top 16 (GALERIE FOTO)