Arde un autoturism. Este al doilea din această noapte

Pompierii de la ISU Dobrogea au fost alertaţi, în urmă cu câteva minute, că arde un autoturism, la intersecţia străzilor Nicolae Iorga cu Moldovei.

Pentru stingerea incendiului, militarii au trimis la locul evenimentului o autospecială şi echipajul aferent.

Trebuie să facem precizarea că este al doilea caz de autoturism care arde în această noapte.

Primul eveniment similar a avut loc pe strada Veniamin Costache, la câteva minute după miezul nopţii.

Rugbyst de la Farul Constanța în echipa României care a învins Franța cu 15-0. 40 de ani de la acea mare victorie

26 Nov 2020 300

După duelul din Liga 1 cu Academica Clinceni, FC Viitorul întâlnește Dinamo în Cupa României

25 Nov 2020 838

Divizia A2 Victorii pe linie, fără set cedat, pentru echipele Academiei Tomis Constanța, la turneul secund

24 Nov 2020 1046

Liga Elitelor Golaveraj 17-1 pentru echipele FC Viitorul în cele două meciuri cu FC Botoșani

24 Nov 2020 1033

Au preluat ștafeta sportivă Fetele lui George Buricea și Laurențiu Toma sunt voleibaliste la Academia Tomis Constanța

24 Nov 2020 2403

Boxerul Alexandru Buleu, de la CS Farul Constanța, va evolua la Campionatul European

23 Nov 2020 1316

Marius Tucă Show „Toți cred că Ianis Hagi trebuie să fie Gică Hagi, din prima secundă. Ianis Hagi are drumul lui”

23 Nov 2020 1968

CS Medgidia, trei victorii la turneul de la Cluj-Napoca. HC Dobrogea Sud II a învins Dinamo II

22 Nov 2020 1339

Voleibalistele de la CS Medgidia, succes cu CSO Voluntari 2005 la turneul de la Lugoj

21 Nov 2020 1790

CS Medgidia a învins și HC Dobrogea Sud II Constanța și e pe locul întâi în clasament

21 Nov 2020 2540

FC Viitorul, eșec în duelul cu Academica Clinceni. Meci cu penalty ratat și cu o eliminare

21 Nov 2020 2035

Sâmbătă, e Academica Clinceni - FC Viitorul Echipa de pe litoral caută al optulea meci la rând fără eșec în Liga 1

21 Nov 2020 1244

România, din nou la Euro Alexandru Mățan - „Meciul așteptat de toată țara. Am fost cu sufletul la gură”

21 Nov 2020 1424

Meci la Constanța FC Farul vrea victoria cu CSM Reșița pentru a rămâne aproape de zona de play-off