Brazilia 2014 Argentina e în "sferturi" la Campionatul Mondial!

Argentina bate Elveţia după un meci nebun! Leo Messi a înscris golul calificării sud-americanilor în sferturile de finală ale Campionatului Mondial în minutul 118 al partidei din optimi, cu Elveţia, la finalul prelungirilor.

Sursa foto: fifa.com

Se recomandă destituirea președintei Braziliei, Dilma Rousseff

12 Apr 2016 3249

Cristina Neagu ar putea fi desemnată handbalista mondială a anului 2014

13 Feb 2015 1725

Doi marinari români au fost aduşi la ţărm, după cinci luni petrecute la bordul unei nave defecte

25 Jan 2015 1697

Este antrenată de Constantin Fălină Academia Hagi a făcut istorie pentru România la turneul final Danone Nations Cup (video)

17 Nov 2014 2674

Academia Hagi 2002, locul şase la Danone Nations Cup

16 Nov 2014 2657

Reprezintă România în Brazilia Academia Hagi va evolua la Danone Nations Cup pentru locurile 5-6

16 Nov 2014 1768

Puştii sunt pregătiţi de Constantin Fălină Academia Hagi 2002, victorii în Brazilia, la turneul mondial Danone

15 Nov 2014 2109

Nimic nou sub soare. A ameninţat cu plecarea în Brazilia şi în 2009 Mazăre spune că-şi face bagajele dacă Ponta nu iese preşedinte (galerie foto)

13 Sep 2014 4099

Brazilia - Ziua Independenţei Google omagiază printr-un Doodle special evenimentul

07 Sep 2014 2229

Tricolorii debutează duminică în preliminariile Euro 2016 Ce televiziune transmite în direct meciul Grecia - România

06 Sep 2014 2579

Meciurile României de calificare la EURO 2016 vor fi transmise la TVR. Iată calendarul partidelor