Cupa României la oină, organizată la Constanţa

Federaţia Română de Oină, în colaborare cu Ministerul Tineretului şi Sportului, CS Frontiera Tomis Constanţa, Direcţia Judeţeană pentru Sport şi Tineret Constanţa, CS Cleopatra Mamaia şi Asociaţia Judeţeană de Oină Constanţa, organizează în perioada 18-20 iulie 2014, la Constanţa, ediţia 2014 a “Cupei României” la oină seniori.

8.  CS ENERGIA RAMNICELU BUZAU

Federaţia Română de oină îşi desfăşoară activitatea sub Înaltul patronaj al Majestăţii Sale, Regele Mihai I.

Cupa României la oină s-a disputat la Cumpăna. Frontiera Tomis Constanța, câștigătoare (GALERIE FOTO)

29 Jul 2023 1042

Cupa României la Oină - Seniori organizată la Cumpăna. Ce echipe participă

27 Jul 2023 760

Oină Frontiera Tomis Constanța a câștigat Cupa României, întrecere disputată la Cumpăna (GALERIE FOTO)

16 Jul 2022 1558

UPDATE. Oină La Cumpăna se derulează, timp de două zile, Cupa României pentru seniori. Frontiera Tomis Constanța, în semifinale (GALERIE FOTO)

15 Jul 2022 1504

Oină Cupa României se desfășoară la Cumpăna, în județul Constanța

08 Jul 2022 1572

După Cupa României, Frontiera Tomis Constanța s-a impus și în Campionatul Național de oină pe plajă (galerie foto)

15 Jul 2021 2099

Frontiera Tomis Constanţa a câştigat Cupa României la oină. Competiţie găzduită de Cumpăna (video)

12 Jul 2021 3740

Cupa României la oină, găzduită de Complexul Sportiv „Centenar 2018“ din Cumpăna

08 Jul 2021 3081

Oină Frontiera Tomis Constanța se duelează cu Biruința Gherăești în Cupa Regelui

01 Jul 2021 2677

Spicu Horia, lângă podium în Campionatul Naţional de oină pentru senioare (galerie foto)

11 Sep 2019 2485

Profesori din Nepal, antrenament de oină alături de Frontiera Tomis Constanţa (galerie foto)

21 Aug 2019 2095

Frontiera Tomis Constanţa, medalie de argint la Campionatul Naţional de oină pe plajă (galerie foto)

21 Jul 2019 2377

Frontiera Tomis Constanţa a cucerit Cupa României la oină. Competiţia s-a desfăşurat la Cumpăna (galerie foto)

21 Jul 2019 2792

Întrecere găzduită de Cumpăna Frontiera Tomis Constanţa, în semifinalele Cupei României la oină (galerie foto)

20 Jul 2019 2700

Gabriela - Daniela Coţa, oficial guvernamental, va fi prezentă la finala Cupei României la oină, de la Cumpăna (galerie foto)