FC Farul a câștigat amicalul cu juniorii

FC Farul a câștigat cu 3-2 (1-1) meciul amical de astăzi desfășurat pe stadionul Farul contra echipei de juniori A de la Școala de Fotbal Farul 2010.

Golurile au fost marcate de: Răduca (minutul 7), Panait (minutul 58), Caciandone (minutul 63) / Meleandră (minutul 40), Ionuț Gheorghe (minutul 41).

Meciul a avut două reprize a câte 40 de minute.

Următoarea partidă de verificare pe care o va susține Farul este cea cu Săgeata Năvodari și se va juca miercuri, 30 iulie, de la ora 10.00, la Năvodari.

Anglia Fost fotbalist de la Farul Constanța joacă la Draco FC 2022, prima formație românească din orasul Chelmsford. Duminică, meci mare! (GALERIE FOTO + VIDEO)

18 Apr 2024 1932

Test pozitiv pentru fotbalistul Cosmin Matei la un control antidoping. Ce spune ANAD

18 Mar 2024 1032

Superliga 2023/2024 Fotbalist de la Farul Constanța, inclus în echipa etapei a 30-a

12 Mar 2024 844

Superliga 2023/2024 Farul Constanța, meci capital la Botoșani, Vineri, 8 martie 2024, se stabilesc ultimele calificate în play-off

07 Mar 2024 1378

Farul Constanța, partidă cu FC Botoșani, decisivă pentru accederea în play-off Ionuț Vînă - „E un meci cât un sezon“ (VIDEO)

06 Mar 2024 1449

Gheorghe Hagi, după Farul Constanța - CFR Cluj 1-1 „Meritam victoria. Am făcut un meci foarte bun“

02 Mar 2024 1545

Superliga 2023/2024 CFR Cluj – Dinamo este capul de afiș al etapei cu numărul 27

22 Feb 2024 1041

Farul Constanța a învins și FCU 1948 Craiova și a urcat pe locul patru în clasament (GALERIE FOTO + VIDEO)

26 Jan 2024 1548

Cât costă biletele de intrare la meciul Farul Constanța - FC U 1948 Craiova

22 Jan 2024 1658

Când dispută Farul Constanța prima partidă pe teren propriu în Superligă din 2024. Sâmbătă, 13 ianuarie, meci amical

12 Jan 2024 2020

Superliga 2023/2024. UTA - Farul Constanța Hagi - „Încercăm să facem un meci foarte bun, precum precedentul, cu Petrolul“ (VIDEO)

14 Dec 2023 2940

Superliga 2023/2024. Poli Iași - Farul Constanța Hagi - „Pentru a spera la un rezultat pozitiv, trebuie să facem un meci complet“ (VIDEO)

29 Nov 2023 2310

Farul Constanța, al șaselea meci la rând fără victorie în Superligă Cătălin Anghel - „Suntem într-o criză de moment, dar n-avem timp să plângem prea mult“

26 Nov 2023 1193

Farul Constanța, eșec sever cu FC Voluntari, într-un meci cu șase goluri (GALERIE FOTO)

25 Nov 2023 1375

Superliga 2023/2024 Revelația FC Hermannstadt, meci cu Poli Iași, în deschiderea etapei a 17-a