Rapid - "U" Cluj 2-1, în Liga I

Echipa Rapid Bucureşti a învins, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 (1-0), formaţia Universitatea Cluj, într-un meci din etapa a VII-a a Ligii I, printr-un gol marcat de Florin Călin în ultimul minut de joc.

Golurile învingătorilor au fost marcate de L. Buş '38 şi Fl. Călin '90+3, în timp ce pentru oaspeţi a înscris Muşat, în minutul 61, din penalty.

Sursa: mediafax.ro

Amanet Auto, acum și în Constanța - finanțări rapide și sigure

19 Apr 2024 260

Rapid București s-a despărțit de antrenorul Cristiano Bergodi. Cine va asigura interimatul

16 Apr 2024 538

Volei. CSM Constanța Cristian Imhoff - „Suntem cam dezamăgiți că nu am acces în semifinale, dar continuăm lupta“ (GALERIE FOTO)

28 Mar 2024 891

Volei CSM Constanța a cedat și în a doua dispută cu Rapid București, nu a putut produce surpriza (GALERIE FOTO)

27 Mar 2024 676

Volei. Miercuri, 27 martie 2024 Intrare liberă la meciul CSM Constanța - Rapid București

27 Mar 2024 533

Doliu în sportul din România. S-a stins din viață o mare sportivă

26 Mar 2024 4617

Volei CSM Constanța a cedat greu cu Rapid București, după ce a câștigat primul set (GALERIE FOTO)

23 Mar 2024 573

Baschet CSM Constanța a pierdut meciul cu Rapid București, dar are avantajul rezultatelor directe în Top 10 (GALERIE FOTO)

20 Mar 2024 728

Farul Constanța Ionuț Cojocaru, borne de neuitat în Giulești. Acolo a debutat la seniori și tot acolo a fost, apoi, în premieră titular. Cu victorii! (GALERIE FOTO)

19 Mar 2024 820

Hagi, după Rapid - Farul Constanța 1-2 „Am făcut probabil unul dintre cele mai bune meciuri în deplasare din acest campionat“

15 Mar 2024 1823

LIVE TEXT. Superliga 2023/2024 Farul Constanța, victorie uriașă cu Rapid în deplasare, la debutul în play-off. Louis Munteanu, dublă de senzație! (GALERIE FOTO + VIDEO)

15 Mar 2024 1014

UPDATE. Superliga 2023/2024. Rapid - Farul Constanța Hagi - „Sper să avem personalitatea pentru a ne impune jocul“ (VIDEO)

13 Mar 2024 1352

Superliga 2023/2024 Ce program are Farul Constanța în turneul play-off

09 Mar 2024 2125

Superliga 2023/2024 Rapid București - FCSB, meci de gală în ultima etapă a sezonului regular

08 Mar 2024 1731

Baschet feminin Succes clar a CSM Constanța împotriva Rapidului. Victoria cu numărul 13 în acest sezon (GALERIE FOTO)