România a învins Insulele Feroe, în preliminariile EURO 2016

Naționala de fotbal a României a învins formația Insulelor Feroe cu scorul de 1-0 (1-0), duminică seara, pe stadionul ''Ilie Oană'' din Ploiești, în preliminariile EURO 2016, prin golul marcat de Claudiu Keșeru (21).

Sondaj de opinie 77% dintre respondenți nu cred că echipa României se va califica la Campionatul European din 2020

28 Oct 2019 2850

Sondaj de opinie Credeţi că echipa naţională de fotbal a României se va califica la Campionatul European din 2020?

21 Oct 2019 3430

UPDATE Naționala României s-a impus în meciul cu Insulele Feroe, dar în minutul 74 scorul era 0-0!

12 Oct 2019 1939

Naţionala României joacă sâmbătă cu Insulele Feroe în preliminariile Euro 2020

12 Oct 2019 1865

Tricolorii. Ianis Hagi, aproape de primul gol şi la seniori „Jucăm pentru echipa naţională, nu putem fi altfel decât războinici“

28 Mar 2019 2004

Ianis Hagi, o repriză în tricoul Naționalei, în meciul cu Insulele Feroe. Victorie la scor a tricolorilor

26 Mar 2019 2220

Duminică, meciul decisiv pentru calificarea la Euro România a ajuns să tremure pentru o victorie în Feroe

10 Oct 2015 1733

România în Grupa F a preliminariilor EURO 2016

08 Sep 2015 1971

Anghel Iordănescu „Cred că am făcut o primă repriză bună. Insulele Feroe a făcut o partidă bună”

29 Mar 2015 1658

Meci în preliminariile Euro 2016 România întâlneşte Insulele Feroe

29 Mar 2015 1743

Eclipsa de soare pe 20 martie Cât şi cum se vede în România

17 Mar 2015 2307

Lotul cu care Feroe va aborda meciul cu România, din preliminariile Campionatului European din 2016