BABY BRICK angajeaza Consultanti vanzari si Sefi de raion

Candidatul ideal
SEF RAION/ SEF ADJUNCT RAION:
- studii medii/ superioare;
- engleza nivel mediu;
- experienta in vanzare articole de copii/ puericultura constituie avantaj;
- cunostinte operare calculator: Microsoft Office;
- abilitati avansate de analiza si negociere.

CONSULTANTI VANZARI:
- minim studii medii
- experienta in vanzari constituie un avantaj
- capacitate de a lucra in echipa
- abilitati de comunicare, orientat catre client
Descrierea jobului
- eticheteaza produsele (inainte de a fi expuse la raft);
- aranjeaza produsele pe raft;
- verifica etichetele de la raft cu produsele expuse si preturile din sistemul informatic;
- isi insuseste cunostinte tehnice despre produsele de pe raionul pe care il deserveste;
- ofera clientilor informatii despre produsele aflate pe raion;
- propune clientilor solutii, la cererea acestora.
Descrierea companiei
Five Holding S.A. (magazinul Brick) este in topul vanzarilor de profil din judetul Constanta, are aproximativ 220 de angajati.
Misiunea noastra este de a fi cel mai solid furnizor de materiale de constructii, lider de piata incontestabil, inovativ, aliniat cu interesele clientilor, distribuitorilor, actionarilor si angajatilor, in aceeasi masura.
Ne bazam pe o logistica performanta si pe energia unei echipe de angajati motivati si talentati.

Asteptam cv-urile dumneavoastra la adresa de mail: recrutare@five-brick.ro.

Ti-a placut articolul?

Nume:

Comentariu*:

Articole asemanatoare

Nu exista articole asemanatoare.