ZIUA de Constanţa angajează TEHNOREDACTOR

CUM POȚI APLICA

Dacă îți dorești să faci parte din echipa ZIUA de Constanța, avem vești bune! Căutăm tehnoredactor !

RESPONSABILITĂŢI
-    tehnoredactare/machetare pagini ziar;
-    procesare imagini;
-    pregătirea materialelor pentru tipar;
-    propuneri de layout;
-    grafică şi design materiale publicitare, inclusiv grafică web;
-    întreţinere şi actualizare informaţii disponibile pe site;
-    promovare articole, inclusiv pe site-uri de socializare.

CERINŢE
- cunoştinţe avansate Quark, Corel Draw, Photoshop;
- foarte bun nivel de operare PC;
- capacitate de concentrare, atenţie, viteză de lucru;
- cunoştinţe foarte bune de gramatică şi ortografie;
- cunoaşterea limbii engleze;
- experienţă jurnalistică (de preferat în alte site-uri web mass-media).

BENEFICII OFERITE
- salariu: 1500 lei net
- se lucrează în 3 ture a câte 8 ore
- 10 zile libere pe luna/ echipa are 3 persoane

Experiența anterioară de lucru în presa scrisă sau online reprezintă un avantaj.

CA SĂ APLICI PENTRU ACEST JOB TREBUIE SĂ NE TRIMIȚI UN CV ACTUALIZAT.

Așteptăm CV-ul tău pe adresa ziua@seanet.ro.
Dacă îndeplinești toate condițiile, te vom invita la o discuție.

Ti-a placut articolul?

Nume:

Comentariu*:

Articole asemanatoare

Nu exista articole asemanatoare.