Președintele României, Klaus Iohannis, a semnat vineri, 20 decembrie a.c., decretele de numire în funcția de judecător sau procuror a candidaților care au promovat examenul de capacitate organizat în perioada 28 martie – 8 iulie 2019.
Numire în funcția de judecător:
Domnul Alexandru Olteanu, Judecătoria Segarcea;
Domnul Alexandru-Ștefan Manea, Judecătoria Vaslui;
Domnul Ionuț-Cătălin Tiriteu, Judecătoria Salonta;
Doamna Mădălina-Andreea Corâci, Judecătoria Vălenii de Munte;
Doamna Oana-Iulia Boca, Judecătoria Huedin;
Doamna Amalia-Elena Berciu, Judecătoria Drobeta Turnu Severin;
Domnul Gabriel Chifan, Judecătoria Marghita;
Doamna Anamaria-Poliana Gavrilă, Judecătoria Alexandria;
Doamna Adelina Roșu, Judecătoria Urziceni;
Doamna Cătălina-Ioana Scripcă, Judecătoria Pașcani;
Doamna Ruxandra-Ștefana Mureșan, Judecătoria Sânnicolau Mare;
Domnul Nicolae Muha, Judecătoria Suceava;
Doamna Maria-Trandafira Ursachi, Judecătoria Târgu Neamț;
Domnul Mitruț-Cosmin Moldoveanu, Judecătoria Deva;
Domnul Adrian-Silviu Comănescu, Judecătoria Mangalia;
Doamna Daniela Deac, Judecătoria Marghita;
Doamna Laura Zisu, Judecătoria Urziceni;
Domnul Viorel-Bogdan Duca, Judecătoria Bicaz;
Domnul Adrian Ionescu, Judecătoria Mangalia;
Domnul Alexandru-Mihai Horvath, Judecătoria Caransebeș;
Doamna Cora-Brigitte Taflan-Balazs, Judecătoria Beclean;
Doamna Alexandra-Ancuța Gorde, Judecătoria Luduș;
Doamna Cristina-Mihaela Gyergyai, Judecătoria Călărași;
Domnul Laurențiu Faifer, Judecătoria Hunedoara;
Doamna Ioana-Alexandra Grădinariu, Judecătoria Vaslui;
Domnul Vlad Paraschiv, Judecătoria Horezu;
Doamna Gabriela-Cristina Pavel, Judecătoria Găești;
Domnul Georgian-Dragoș Fulga, Judecătoria Găești;
Doamna Nicoleta-Daniela Bîtă, Judecătoria Vaslui;
Domnul Ionuț Ghinoiu, Judecătoria Târgu Jiu;
Doamna Livia Golban, Judecătoria Năsăud;
Doamna Daniela-Minda Lozici, Judecătoria Reșița;
Doamna Maria-Mirabela Lăpădat, Judecătoria Moreni;
Doamna Andreea-Maria Dumbravă, Judecătoria Oltenița;
Domnul Lucian-Sergiu Budacov, Judecătoria Reșița;
Doamna Mihaela-Elena Cușniriuc, Judecătoria Găești;
Domnul Constantin-Bogdan Petre, Judecătoria Reghin;
Doamna Ruxandra-Ioana Feflea, Judecătoria Carei;
Doamna Georgeta-Mirela Bădicu, Judecătoria Deva;
Domnul Valentin-Flaviu Gherdan, Judecătoria Fetești;
Doamna Marina-Daniela Alexe, Judecătoria Fetești;
Doamna Adina-Corina Udrescu, Judecătoria Jibou;
Doamna Ioana-Denisa Stanca, Judecătoria Brezoi;
Doamna Irina-Ioana Neagu, Judecătoria Slobozia;
Domnul Sorin-Ionel Grecu, Judecătoria Moreni;
Domnul Răzvan-Andrei Daba, Judecătoria Buzău;
Domnul Viorel Murea, Judecătoria Buzău;
Doamna Georgiana-Mădălina Teacă, Judecătoria Zimnicea;
Domnul Bogdan-Ciprian Pantă, Judecătoria Focșani;
Domnul Marius Tanase, Judecătoria Focșani;
Doamna Adina-Mihaela Onigaș, Judecătoria Năsăud;
Doamna Alexandra Drugan, Judecătoria Călărași;
Domnul Mihail-Cătălin Danciu, Judecătoria Călărași;
Domnul Costel Taftă, Judecătoria Panciu;
Doamna Oana-Maria Voinea, Judecătoria Zimnicea;
Domnul Iulian Iordache, Judecătoria Slobozia;
Domnul Răzvan-Alexandru Constantin, Judecătoria Făurei;
Domnul Aurelian-Corneliu David, Judecătoria Șimleu Silvaniei;
Doamna Irina-Mihaela Dan, Judecătoria Brăila;
Doamna Roxana-Maria Cîmpean, Judecătoria Satu Mare;
Doamna Alexandra-Florina Nicola, Judecătoria Drobeta Turnu Severin;
Domnul Alexandru-Marius Badea, Judecătoria Brăila;
Doamna Mălina-Laura Panea, Judecătoria Galați;
Doamna Georgiana Urian, Judecătoria Sighișoara;
Domnul Marius Niculescu, Judecătoria Galați;
Domnul Laurian Palcău, Judecătoria Tulcea;
Domnul Bogdan Miron, Judecătoria Năsăud;
Doamna Anastasia-Elena Opriș, Judecătoria Luduș;
Domnul Gheorghe Filip, Judecătoria Satu Mare;
Doamna Laura-Luiza Șut, Judecătoria Năsăud;
Doamna Crenguța-Mădălina Domocoș, Judecătoria Aleșd;
Domnul Petre-Menandru Ștefan, Judecătoria Negrești Oaș;
Doamna Georgiana Aoșan, Judecătoria Satu Mare;
Doamna Simona-Gabriela Manolache, Judecătoria Piatra Neamț;
Domnul Victor Roșiu, Judecătoria Drobeta Turnu Severin;
Domnul Mugur-Antonio Crainea, Judecătoria Brăila;
Doamna Alina-Mihaela Iștoc, Judecătoria Roman;
Doamna Alexandra Dragomir, Judecătoria Negrești Oaș;
Doamna Loredana-Elena Ilie, Judecătoria Galați;
Domnul Gheorghe Funieru, Judecătoria Brăila;
Doamna Maria-Casandra Dornauer, Judecătoria Reghin;
Doamna Ruxandra Vasile, Judecătoria Galați;
Domnul Cristian-Vasile Dăscălescu, Judecătoria Brezoi;
Doamna Ana-Maria Maluș, Judecătoria Săveni;
Doamna Iulia-Alina Toader, Judecătoria Brăila;
Doamna Alexandra Iliescu, Judecătoria Odorheiu Secuiesc;
Doamna Alina Murar, Judecătoria Petroșani;
Doamna Nicoleta-Cristina Pavlovici, Judecătoria Roman;
Doamna Cosmina Cioată, Judecătoria Odorheiu Secuiesc;
Doamna Mariana-Nela Dobreanu, Judecătoria Motru;
Doamna Corina-Andreea Buzilă, Judecătoria Măcin;
Doamna Anca-Lucia Nistor, Judecătoria Bicaz;
Doamna Teodora-Alexandra Balaban, Judecătoria Onești;
Doamna Adelina Cîrmăceanu, Judecătoria Panciu;
Doamna Anna-Maria Ștef, Judecătoria Vatra Dornei;
Doamna Magdalena-Gianina Manole, Judecătoria Târgu Cărbunești;
Domnul Victor-Cristian Săndoiu, Judecătoria Vânju Mare;
Doamna Florentina Balca, Judecătoria Gheorgheni;
Doamna Alina-Mihaela Torcea, Judecătoria Motru;
Doamna Otilia-Simona Stroescu, Judecătoria Vânju Mare;
Domnul Flaviu Mureșan, Judecătoria Vatra Dornei;
Domnul Florin Calotă, Judecătoria Piatra Neamț;
Domnul Andrei Istrati, Judecătoria Piatra Neamț;
Doamna Elena-Alina Machidon, Judecătoria Piatra Neamț;
Doamna Andreea-Claudia Stoica, Judecătoria Bârlad;
Doamna Adela-Carmen Marcu, Judecătoria Corabia;
Doamna Camelia-Dorina Cubleșan, Judecătoria Gheorgheni;
Doamna Raluca Parfenie, Judecătoria Târgu Bujor;
Domnul Andrei-Gabriel Stroia, Judecătoria Târgu Bujor;
Doamna Magdalena Catargiu, Judecătoria Huși;
Domnul Cristian Harasemiuc, Judecătoria Săveni;
Domnul Alexandru Șerban, Judecătoria Corabia;
Domnul Mihai-Remus Nicoară, Judecătoria Măcin;
Domnul Petrișor Gavrilă, Judecătoria Bârlad;
Doamna Lidia-Maria Damian, Judecătoria Bârlad;
Doamna Iulia-Mihaela Scurtu, Judecătoria Huși.
Numire în funcția de procuror:
Domnul Răducu-Cătălin Badea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești;
Doamna Oana Staviri, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buhuși;
Domnul Marius Gheorghe, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu;
Doamna Cristina-Florentina Paisa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu;
Doamna Adina-Camelia Peptea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Făgăraș;
Domnul Alexandru-Daniel Olteanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța;
Domnul Adrian Neagu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Moinești;
Domnul Mihai-Alexandru Untea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad;
Doamna Violeta-Diana Andronie, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara;
Doamna Maria-Alexandra Enache-Tudor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu;
Domnul Mircea Dub, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bolintin Vale;
Doamna Corina-Elena Stere, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța;
Domnul Doru-Sebastian Popa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Aiud;
Doamna Cătălina-Mihaela Păun, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova;
Domnul Constantin-Toader Botea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Răcari;
Doamna Livia-Daniela Boian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vălenii de Munte;
Domnul Rareș Titilincu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sebeș;
Doamna Lavinia Zamfir, Parchetul de pe lângă Judecătoria Băilești;
Domnul Alexandru-Mihai Năstase, Parchetul de pe lângă Judecătoria Curtea de Argeș;
Doamna Alina Boboc, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vaslui;
Doamna Petra Arhire, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța;
Domnul Cezar-Sebastian Maxim, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița;
Domnul Vasile-Silviu Mihnea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași;
Doamna Laura-Mihaela Vîrtopeanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște;
Doamna Ionela-Valeria Gheju, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Cărbunești;
Domnul Mihai-Irinel Tomescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Videle;
Domnul Cosmin-Petronel Damoc, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava;
Domnul Bogdan-Andrei Popescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Darabani;
Domnul Marius-Alin Stan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Găești;
Doamna Adina Morariu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu;
Doamna Kato Kiss, Parchetul de pe lângă Judecătoria Odorheiu Secuiesc;
Doamna Nicoleta-Loredana Bălosu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu;
Domnul Stelian Curcă, Parchetul de pe lângă Judecătoria Calafat;
Doamna Mihaela-Cristina Vidican, Parchetul de pe lângă Judecătoria Orăștie;
Doamna Ioana-Ramona Sabou-Trifoi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Năsăud;
Domnul Mircea-Gheorghe Bădulescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște;
Domnul Marius-Cătălin Dumitrache, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oltenița;
Doamna Elena-Alina Iftode, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vaslui;
Doamna Otilia-Adina Sprîncu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești;
Domnul Dumitru Mandoc, Parchetul de pe lângă Judecătoria Agnita;
Doamna Doina Dăscălescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani;
Domnul Lucian-Gabriel Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina;
Doamna Oana-Elena Ioniceanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetești;
Domnul Gheorghe-Cosmin Băieș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hunedoara;
Domnul Andrei Polcovnicu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tecuci;
Doamna Alexandra Luca-Axente, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva;
Doamna Ionela-Amalia Cojocaru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina;
Domnul Cosmin-Florin Van, Parchetul de pe lângă Judecătoria Panciu;
Doamna Claudia-Diana Văsuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Beiuș;
Doamna Carmen Văscu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani;
Domnul Ioan-Ciprian Sadagurschi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Săveni;
Doamna Adelina Chevereșan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reșița;
Domnul Mihai-Ciprian Lucan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brad;
Domnul Marian Nicolescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hațeg;
Doamna Iulia-Alina Zedler, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpeni;
Doamna Lidia Neagu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc;
Doamna Ancuța-Denisa Ionele, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turnu Măgurele;
Domnul Alexandru-Gabriel Gafencu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Podu Turcului;
Doamna Carmen Chițu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani;
Doamna Alina Hațegan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vișeu de Sus;
Doamna Ioana-Alina Szabó, Parchetul de pe lângă Judecătoria Toplița;
Doamna Augustina-Liliana Vengherschi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mangalia;
Doamna Diana Domșa-Stînă, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmației;
Doamna Marinela Nedelcu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați;
Domnul Florin-Teodor Jula, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmației;
Doamna Alina-Daniela Cune, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oravița;
Doamna Elena-Vasilica Bejan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Odorheiu Secuiesc;
Doamna Denisa-Luana Rusu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Negrești Oaș;
Doamna Ionela-Florentina Iordache, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zimnicea;
Domnul Vlad-Radu Băran, Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia;
Doamna Laura-Adriana Cosma, Parchetul de pe lângă Judecătoria Moldova Nouă;
Domnul Cristian-Laurențiu Lupășteanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați;
Domnul Marius Haureș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Bujor;
Domnul Valeriu-Bogdan Cincă, Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc;
Domnul Radu Pierșinaru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila;
Doamna Alexandra-Claudia Petcu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila;
Doamna Nela Paraschiv, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slobozia;
Doamna Mihaela-Maria Ilie, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați.
Adauga un comentariu
Nume:
Email:
Comentariu*: