Informare privind revenirea în țară a 32 de cetățeni români aflați în Republica Liban și Republica Arabă Siriană

Volei CSM Constanța, victorie în primul duel cu SCM U Craiova pentru locul 7. „Revenire senzațională!“ (GALERIE FOTO)

21 Apr 2024 436

Handbal Juniorii 3 de la CSM Constanța, a doua victorie în Grupa Speranță 1. Revenire spectaculoasă cu CSO Negrești Vaslui (GALERIE FOTO)

22 Mar 2024 585

Simona Halep, revenire de bun augur în turnee. Cu set câștigat! „Această zi va rămâne foarte specială pentru mine“. Cine e noul antrenor

20 Mar 2024 974

Handbal CSM Constanța, recital cu CSM Sighișoara. Victorie la scor și revenire pe locul doi în clasament (GALERIE FOTO)

28 Jan 2024 1114

Subiectul „Revenirea lui Denis Alibec“, lămurit. Comunicat Farul Constanța și declarația fotbalistului

26 Jan 2024 1312

Volei CSM Constanța, victorie cu CSU Medicina Târgu Mureș, după o revenire spectaculoasă (GALERIE FOTO +VIDEO)

13 Jan 2024 1145

Denis Alibec, înapoi la Farul Constanța? Iată ce a declarat Gheorghe Hagi

11 Dec 2023 2083

CSM 2 Constanța, aproape de o revenire spectaculoasă, în ultimele secunde, cu liderul neînvins al Ligii 1 (GALERIE FOTO)

02 Dec 2023 913

Volei Cadeții CSM Constanța, revenire de senzație, de la 0-2, cu ACS EX-4 Volei București (GALERIE FOTO)

12 Nov 2023 1253

Inflația în zona euro este în scădere. În octombrie a atins cel mai scăzut nivel

31 Oct 2023 762

CSM Constanța volei Două victorii pe teren propriu în Divizia A1. Echipa feminină, revenire spectaculoasă! (GALERIE FOTO)

14 Oct 2023 1679

MAE Alți 283 de cetățeni români au revenit în țară din Statul Israel, inclusiv prin Iordania

11 Oct 2023 827

UPDATE. Handbal CSM Constanța, în finala mare a Supercupei României. Revenire de senzație cu Minaur, după 11-17 la pauză! (GALERIE FOTO)

19 Aug 2023 1548

Hagi, după FC Urartu - Farul Constanța 2-3 „Prima repriză a fost a lor, a doua a noastră. Important era să ne calificăm“