Fiul lui Petre Grigoraş Astăzi e ziua de naştere a atacantului SSC Farul Alexandru Grigoraş

Fotbal Axiopolis Cernavodă, a doua victorie la rând în Liga a 3-a

17 Sep 2023 1226

Liga a 4-a Constanța Fotbaliștii de la Axiopolis Cernavodă au primit cupa, tricourile și medaliile de campioni

28 May 2023 2581

Liga a 4-a Axiopolis Cernavodă, victorie dedicată lui Alexandru Grigoraș. „Multă sănătate, Alex!“

13 Apr 2023 1832

O nouă specie de insecte identificată în rezervația Dunele Marine de la Agigea

06 Feb 2023 932

Axiopolis Cernavodă s-a calificat în turul doi național al Cupei României

18 Aug 2022 2010

Liga a 4-a Alexandru Moise, patru goluri în Știința Acalab Poarta Albă - Axiopolis Cernavodă 1-10

13 May 2022 2405

De pe litoral, în județul Arad Fotbalistul Alexandru Moise, fost la Axiopolis Cernavodă sau Farul Constanța, achiziționat de Șoimii Lipova

03 Jul 2020 7382

FC Farul, 5-0 cu Pandurii Tg. Jiu încă de la pauză. Mai sunt însă meciuri oficiale în care „marinarii“ au făcut scor în prima repriză!

19 Nov 2019 2668

„Nu mă aşteptam la aşa ceva“ Dezamăgire mare la SSC Farul, după eşecul sever cu Petrolul Ploieşti (galerie foto)

06 May 2019 3642

SSC Farul. Petre Grigoraş a subliniat evoluţia atacantului Nicolae Moise „Mă bucur pentru reuşitele sale. Are atitudine în joc“ (galerie foto)

23 Oct 2018 5438

Petre şi Alexandru Grigoraş, în doliu. Mesajul SSC Farul Constanţa

21 Mar 2018 5130

SSC Farul Constanţa a urcat pe locul întâi în clasamentul seriei secunde a Ligii a 3-a

03 Nov 2017 5740

Condusă cu 5-0 de SSC Farul în minutul 49, Înainte Modelu a început să marcheze. Care credeți că a fost scorul final?