„Parabéns, Riva!“ Aniversare la FC Viitorul. Rivaldinho, fiul lui Rivaldo, a împlinit o frumoasă vârstă

Amical Dunărea Călărași - Farul Constanța cu șapte goluri, toate marcate în repriza a doua! Au învins gazdele (GALERIE FOTO)

19 Mar 2024 1609

Sondaje de opinie Golgeterul de la Farul Constanța în sezonul 2023/2024. Un jucător, indicat de 46% dintre respondenți

18 Feb 2024 1071

Sondaj de opinie Cine credeți că va fi golgeterul Farul Constanța în sezonul 2023/2024 al Superligii?

11 Feb 2024 873

Farul Constanța revine pe loc de play-off, după victoria din deplasare cu Universitatea Craiova (GALERIE FOTO)

21 Jan 2024 1464

Farul Constanța pregătește debutul oficial din 2024 Rivaldinho - „Lupta pentru play-off va fi strânsă, dar depindem numai de noi“ (GALERIE FOTO)

15 Jan 2024 1050

Farul Constanța, start în 2024 Rivaldinho - „Vrem să dăm goluri, să câștigăm cât mai multe meciuri și să-i facem pe fani fericiți“

04 Jan 2024 1348

„Responsabil cu spectacolul!“ Doi fotbaliști de la Farul Constanța, în echipa ideală a etapei a 18-a

05 Dec 2023 984

Succes cu emoții la Iași, după 3-0 la pauză! Farul Constanța, din nou victorie în Superligă, după șase etape

01 Dec 2023 1608

Farul Constanța, eșec sever cu FC Voluntari, într-un meci cu șase goluri (GALERIE FOTO)

25 Nov 2023 1375

Farul Constanța Hagi, după meciul cu UTA - „Revenim la origini. Aici vom lucra de acum încolo“ (GALERIE FOTO)

27 Oct 2023 2903

Farul Constanța - UTA 2-2 Rivaldinho - golul 20 și meciul 100 în prima ligă (VIDEO)

27 Oct 2023 850

Farul Constanța, remiză acasă cu UTA. „Marinarii“ au urcat pe loc de play-off (GALERIE FOTO)

26 Oct 2023 1349

Farul Constanța Ce l-a nemulțumit pe Gheorghe Hagi. „Nu poți trece peste această fază atât de ușor! E inadmisibil!“ (GALERIE FOTO)

01 Oct 2023 1395

Surse Celebrul brazilian Rivaldo, acționar la Farul Constanța?

08 Sep 2023 1979

LIVE TEXT Farul Constanța, victorie cu HJK Helsinki în turul play-off-ului Conference League 2023/2024 (GALERIE FOTO + VIDEO)