Camelia Mitrofan şi Elena Zaharia, de la Farul Constanţa, au câştigat Cupa Primăverii

Sportivele de la CS Farul Constanţa au urcat de trei ori pe podium la Cupa Primăverii la tenis de masă. Întrecerea s-a desfăşurat la Constanţa şi a fost rezervată jucătorilor şi jucătoarelor de la categoriile de vârstă 9-11 ani şi 12 ani. La prima secţiune, întrecerea fost câştigată de farista Elena Zaharia, iar colega sa Andreea Grigore a fost a treia. Farul a obţinut al doilea loc întâi la categoria 12 ani, unde a triumfat Camelia Mitrofan.

Tenis de masă Constănțencele au monopolizat podiumul la Top 16 pentru seniori. Patru din patru! (DOCUMENT)

24 Dec 2021 3021

Tenis de masă Elena Zaharia, de la LPS „Nicolae Rotaru“, aur și argint la Cupa României. Finalele, cu Tania Plăian

17 Dec 2021 2278

Tenis de masă Constanța, pe podium și la Top 16 pentru juniori I

09 Dec 2020 3523

CS Farul şi LPS „Nicolae Rotaru“ Constanţa I, pe podium la Campionatul Naţional de tenis de masă

25 Feb 2020 2851

Tenis de masă Cupa României, câştigată de Constanţa şi la junioare 1, şi la junioare 2 (galerie foto)

27 Jan 2020 2540

Tenis de masă Elena Zaharia şi Camelia Mitrofan, de la CS Farul Constanţa, pe primele două locuri la Top 12

11 Jun 2019 1888

Tenis de masă Medalii la Naţionalele de juniori 1 pentru sportive de la CS Farul Constanţa şi LPS „Nicolae Rotaru“ (galerie foto)

08 May 2019 1886

Echipa feminină de tenis de masă a CS Farul Constanţa joacă iar cu titlul naţional pe masă

04 Apr 2019 2227

Tenis de masă Aur şi bronz pentru fetele de la CS Farul Constanţa la Campionatul Naţional

19 Mar 2019 1925

La tenis de masă, Elena Zaharia, de la CS Farul Constanţa, a cucerit Cupa României şi la junioare 2, şi la junioare 1 (galerie foto)

30 Jan 2019 1833

Tenis de masă Elena Zaharia, de la CS Farul Constanţa, a câştigat Cupa României la tineret (galerie foto)

18 Dec 2018 2245

Tenis de masă Podiumul la Top 12 a fost monopolizat de CS Farul Constanţa (galerie foto)

03 Jun 2018 1986

Ioana Băiaşu şi Bianca Mei-Roşu, rezultate remarcabile în Luxemburg, la ETTU Hopes Selection Camp (galerie foto)

18 Apr 2018 2620

CS Farul Constanţa şi LPS „Nicolae Rotaru“, aur la Naţionalele de tenis de masă

11 Feb 2018 3078

Alina Zaharia, de la CS Farul Constanţa, a câştigat Top 12 la tenis de masă pentru senioare