CSM București câștigă la Rostov. Se califică în grupele Ligii Campionilor

CSM București, deținătoarea trofeului, s-a calificat în grupele principale ale Ligii Campionilor la handbal feminin, după ce a învins formația rusă Rostov pe Don cu scorul de 22-20 (10-11), astăzi, în penultima etapă din Grupa C a competiției.

Sursa foto: jurnalul.ro

Handbal CSM Constanța - Steaua, în sferturile Cupei României

28 Mar 2024 346

Handbal CS Medgidia, învinsă în Cupa României de CSM București (GALERIE FOTO)

28 Mar 2024 410

Calendar săptămânal CSM Constanța Baschetbalistele joacă primul meci din semifinalele Ligii Naționale

27 Mar 2024 408

Handbal CSM Constanța, succes confortabil cu CSM 2007 Focșani

24 Mar 2024 657

Handbal Juniorii 3 de la CSM Constanța, a doua victorie în Grupa Speranță 1. Revenire spectaculoasă cu CSO Negrești Vaslui (GALERIE FOTO)

22 Mar 2024 486

Handbal Victorie în deplasare cu Potaissa Turda și CSM Constanța s-a calificat în sferturile Cupei României

20 Mar 2024 804

Handbal CSM Constanța debutează în noua ediție a Cupei României, cu gândul de a-și apăra trofeul

19 Mar 2024 609

Cumpărări directe Constanța CS Axiopolis Cernavodă, achiziție de echipament sportiv în valoare de peste 125.000 lei (DOCUMENT)

09 Mar 2024 621

Misiunile de weekend ale jandarmilor în Constanța. Mai multe evenimente sportive sunt așteptate

08 Mar 2024 483

Calendar săptămânal CSM Constanța Baschetbalistele luptă pentru primul trofeu al sezonului, Cupa României

08 Mar 2024 779

CSM Constanța Handbaliștii juniori 3, start cu dreptul în Grupa Speranță 1. Bogdan Nancu, principalul marcator la Piatra Neamț (GALERIE FOTO)

07 Mar 2024 765

Handbal Opt jucători de la CSM Constanța, convocați la Națională. „Sunt entuziasmat să încep un nou capitol din viața mea“

07 Mar 2024 804

Handbal CSM Constanța, o repriză senzațională pe terenul Füchse Berlin, deținătoarea EHF European League! (GALERIE FOTO)

06 Mar 2024 736

Handbal Un nou meci cu Füchse Berlin. CSM Constanța, ultima reprezentație din actualul sezon al EHF European League

05 Mar 2024 697

Handbal CSM Constanța, victorie mare cu Minaur Baia Mare pentru argintul Ligii Naționale (GALERIE FOTO)