Farul Constanța Meleul bucuriei, după ce Marius Axinciuc a marcat în minutul 90, iar „marinarii“ au învins Craiova! (GALERIE FOTO)

Trei echipe de juniori de la Farul Constanța, calificate în semifinalele campionatelor

15 Apr 2024 592

Farul Constanța Echipa Under-17 s-a calificat în finala Cupei Elitelor, după succesul categoric cu Csikszereda (GALERIE FOTO + VIDEO)

05 Apr 2024 705

Farul Constanța Echipele Under-18, Under-17 și Under-15, calificate în semifinale. 14 goluri marcate în sferturi! (GALERIE FOTO + VIDEO)

11 Mar 2024 990

Farul Constanța Under-16 Alexandru Goncear, gol din lovitură liberă, iar „marinarii“ se califică în sferturile Cupei Elitelor (GALERIE FOTO + VIDEO)

06 Mar 2024 1014

Echipa Under-15 de la Farul Constanța s-a calificat în sferturile Cupei Elitelor (GALERIE FOTO)

28 Feb 2024 815

Farul Constanța Fundașul Virgil Ghiță. „Am avut ceva emoții când am pășit din nou în bază“ (VIDEO)

06 Jan 2024 2384

Farul Constanța Dimitrie, fiul lui Stelian Carabaș, se remarcă la juniorii „marinarilor“. Gol foarte frumos cu Rapid București! (GALERIE FOTO)

27 Nov 2023 5711

Victorie și egal pentru Farul U-16, respectiv Farul U-15 în restanțele din Liga Elitelor

15 Nov 2023 1067

Dublă victorie pentru Farul U16 și U15 în Liga Elitelor (GALERIE FOTO)

30 Aug 2023 941

Farul II Constanța a ratat calificarea la cel de-al doilea baraj de promovare în Liga a 2-a

28 May 2023 2839

Farul II Constanța, la barajul pentru promovarea în Liga a 2-a. CS Tunari, primul adversar (GALERIE FOTO + VIDEO)

21 May 2023 2156

După Farul, și Farul II a făcut scor în campionat, 6-1 cu Înainte Modelu (VIDEO)

07 May 2023 1480

Farul Constanța II a învins liderul seriei a treia a Ligii a 3-a (GALERIE FOTO)

29 Apr 2023 1755

UPDATE. Liga a 3-a Farul II Constanța a învins categoric în deplasare Înainte Modelu