Farul Constanța, vicecampioană națională la juniori U-16. În finală, „marinarii“ au deschis scorul, iar în minutul 5 era 1-1! (GALERIE FOTO + VIDEO)

Trei echipe de juniori de la Farul Constanța, calificate în semifinalele campionatelor

15 Apr 2024 705

Farul Constanța Echipa Under-16, în finala Cupei Elitelor. Calificare dramatică în ultimul act! (GALERIE FOTO + VIDEO)

03 Apr 2024 777

Echipa Under-16 de la Farul Constanța, calificată în semifinalele Cupei Elitelor. Victorie clară în sferturi (GALERIE FOTO)

15 Mar 2024 962

Fotbaliști de la Farul Constanța, în echipa României Under-16 care a învins Franța, în deplasare

08 Mar 2024 977

Farul Constanța Under-16 Alexandru Goncear, gol din lovitură liberă, iar „marinarii“ se califică în sferturile Cupei Elitelor (GALERIE FOTO + VIDEO)

06 Mar 2024 1030

Victorie și egal pentru Farul U-16, respectiv Farul U-15 în restanțele din Liga Elitelor

15 Nov 2023 1079

Farul Constanța Ianis Avrămescu a marcat pentru România Under-16

10 Nov 2023 998

Fotbalista Anastasia Radu, sora internaționalului Ionuț Radu, la Farul Constanța „De mică mă uit la meciurile lui și-l susțin​“

06 Oct 2023 1470

Cinci fotbaliști de la Farul Constanța, convocați la Naționala Under-16, pentru meciurile cu Cipru

18 Aug 2023 1735

Naționala României Under-17 Patru fotbaliști de la Farul Constanța, convocați pentru stagiul de pregătire din Cehia

05 Aug 2023 1849

Echipele Under-18 și Under-17 de la Farul Constanța au învins formații de seniori (GALERIE FOTO)

30 Jul 2023 1948

Atletism Dobrogea Vlad Dima, campion național Under-16 2023. Bogdan Marica a urcat de două ori pe podium (GALERIE FOTO)