Liga Old-Boys la futsal continuă în acest weekend în Sala Sporturilor din Constanţa (galerie foto)

Liga Old-Boys la futsal continuă în acest weekend în Sala Sporturilor din Constanţa. Competiţia este organizată de Asociaţia Sportivă Tommy DC Events, cu sprijinul Asociaţiei Judeţene de Fotbal Constanţa şi al Direcţiei Judeţene pentru Sport şi Tineret Constanţa.

Vineri şi sâmbătă, se dispută ultimele meciuri din cele patru grupe, iar duminică au fost programate sferturile de finală, astfel: vineri, 23 martie - Grupa A - ora 18.00 - FC Amicii - NGM Inter Năvodari, ora 18.45 - CS Eforie - Olimpia Apă Canal; Grupa B - ora 19.30 - Săgeata Stejaru - Atletic Club, ora 20.15 - Perla Murfatlar - Chimpex Constanţa; sâmbătă, 24 martie: Grupa C - ora 18.00 - Voinţa Valu lui Traian - Liga Ofiţerilor, ora 18.45 - FC Constanţa - Macedonia Ovidiu; Grupa D - ora 19.30 - Old-Boys Năvodari - Danubius Pizza House Hârşova, ora 20.15 - VDT Construct - CS Agigea; duminică, 25 martie - ora 17.00 - sfert de finală I, ora 17.45 - sfert de finală II, ora 18.30 - sfert de finală III, ora 19.15 - sfert de finală IV.

Citeşte şi:

Gheorghe Blacioti, Sergiu Dargate, Constantin Dămăşaru şi Cristian Coconaşu, golgheteri în Liga Old-Boys Constanţa (galerie foto)

În acest week-end, la Constanţa debutează Trofeul „Liga Old Boys“ la futsal. Programul primelor două zile

Dramatism în finala mare cu CS Agigea Atletic Club a triumfat în Trofeul Liga Old-Boys Constanţa (galerie foto)

01 Apr 2018 1647

Trofeul „Liga Old Boys Constanța“ se joacă în acest weekend în Sala Sporturilor

30 Mar 2018 1176

Festival de goluri în Sala Sporturilor din Constanța. A avut loc prima ediție a Trofeului „Liga Old Boys Constanța“ - Powered by Joma la futsal

27 Mar 2018 1429

14 Mar 2018 1197

08 Mar 2018 1375

Echipa de old-boys Săgeata Stejaru, surpriza plăcută a Cupei României „Vrem să depăşim Avântul Bârsana” (video)

01 Jun 2017 4389

SSC Farul joacă miercuri Astăzi debutează etapa a doua a Cupei României, faza pe judeţ

30 May 2017 1829

Cătălin Toader - „Fotbalul, o bucurie” Poliţişti şi jandarmi, printre jucătorii echipei Voinţa Săcele, din Liga Old-Boys

27 May 2017 4593

În primele trei meciuri ale rundei a treia din Liga Old-Boys s-au marcat 26 de goluri

20 May 2017 2024

„Cea mai sufletistă echipă“ Tort personalizat şi statuetă cadou la petrecerea de final de an a formaţiei Liga Ofiţerilor (galerie foto)

12 Dec 2016 2158

Liga Old-Boys judecă recursul înaintat de Săgeata Stejaru în cazul deciziei de la meciul cu Portul Constanţa

27 Oct 2016 982

Semifinale în Liga Old-Boys Portul Constanţa a câştigat la masa verde meciul cu Săgeata Stejaru

26 Oct 2016 1210

Încep meciurile din semifinalele Ligii Old-Boys

20 Oct 2016 2957

Într-o partidă cu 13 goluri, Municipal Constanţa a învins în deplasare Victoria Techirghiol

19 Aug 2016 1000

Săgeata Stejaru a surclasat CFR Constanţa în Liga Old-Boys

13 Aug 2016 1553

Victoria Techirghiol a învins Săgeata Stejaru în Liga Old-Boys (galerie foto)

04 Aug 2016 1253

Liga Old-Boys Liderul FC Constanţa, succes fără emoţii contra ultimei clasate, IMN

30 Jul 2016 1718

A marcat şi portarul Nicu Raiciu Săgeata Stejaru, victorie cu multe goluri în Liga Old-Boys

23 Jul 2016 1839

Liga Judeţeanţă de Old Boys Săgeata Stejarul a bătut CS Ovidiu cu 8-3 (galerie foto)

13 Jul 2016 2389

În Liga Old-Boys, ambele adversare au făcut contestaţie şi amândouă au pierdut cu 0-3!

07 Jul 2016 1503

Fostul atacant al FC Farul Sorin Ţeican, portar pentru FC Constanţa în Liga Old-Boys (galerie foto)

23 Jun 2016 2662

CS Medgidia şi Săgeata Stejaru conduc în Liga Old-Boys

10 Jun 2016 2132

CS Medgidia - Voinţa Constanţa, din Liga Old-Boys, meci cu 11 goluri (galerie foto)

03 Jun 2016 968

Săgeata Stejaru a câştigat derby-ul cu Municipal Constanţa din Liga Old-Boys

24 May 2016 1890

Campioana FC Constanţa, victorie la limită SNC, scorul etapei în prima rundă din Liga Old-Boys

17 May 2016 2839

Veteranii de la Săgeata Stejaru au petrecut la Constanţa (galerie foto)

24 Feb 2016 4078

FC Constanţa, cu foşti fotbalişti ai Farului în lot, a câştigat titlul în Liga Old-Boys

20 Oct 2015 2484

Foşti fotbalişti ai Farului, pe teren FC Constanţa sau SNC, cine ia titlul în Liga Old-Boys?

16 Oct 2015 1342

Nume cunoscute şi la SNC Sorin Başturea, vicepreşedinte la Farul, joacă în campionatul de old-boys

09 Oct 2015 1464

Rezultatele etapei în Liga Old-Boys

24 Sep 2015 1056

Perla Murfatlar, scorul etapei în Liga Old-Boys

16 Sep 2015 1219

Component al echipei IMN Meconst Constantin Cănciulescu, unul dintre cei mai vârstnici fotbalişti din Liga Old-Boys (galerie foto)

13 Aug 2015 1829

De la 0-1 în minutul 1, la 13-3 Foşti fotbalişti ai Farului evoluează pentru FC Constanţa (galerie foto)

06 Aug 2015 2458

Liga Old-Boys Remiză cu 12 goluri între Ovidiu şi Olimpia Apă-Canal

31 Jul 2015 967

Liga Old-Boys Murfatlar, Liga Ofiţerilor, Cernavodă şi Săgeata, victorii în deplasare

23 Jul 2015 1106

Au înscris şi fraţii Carabaş Florin Săraru, patru goluri în victoria la scor a Săgeţii cu Municipal (galerie foto)

16 Jul 2015 1405

Liga Old-Boys După ce a condus cu 3-0 şi a ratat un penalty, Săgeata a pierdut cu 6-7 meciul cu CFR (galerie foto)

07 Jul 2015 1162

Pentru că sportul poate fi practicat la orice vârstă Liga Old Boys și-a continuat spectacolul de driblinguri

29 Jun 2015 1274

Liga Old-Boys Constanţa, spectacol şi magie la firul ierbii (galerie foto)

27 Jun 2015 2961

A jucat în Cupa UEFA-Intertoto Fostul fotbalist al Farului Marius Soare a revenit pe teren la Olimpia Constanţa