Meciul FC Viitorul - Poli Iași nu s-a putut relua astăzi. Se joacă la altă dată, din minutul 1

• Partida contează pentru etapa a 24-a a Ligii 1 şi a fost programată iniţial ieri.

Partida dintre FC Viitorul și Politehnica Iași, contând pentru etapa a 24-a a Ligii 1, care ar fi trebuit să se reia astăzi, la ora 16.00, a fost amânată cu o oră, tot din cauza ceții!

Confruntarea trebuia să se dispute ieri, de la ora 20.30, însă, din pricina aceloraşi probleme meteo, a fost oprită în minutul 67, la scorul de 0-0.

Cum, după o oră, ceaţa nu s-a ridicat, meciul a fost reprogramat pentru astăzi, la ora 16.00, când, însă, ceaţa creează din nou necazuri.

UPDATE

Meciul dintre Viitorul Constanța și Politehnica Iași nu se va mai disputa azi, urmând a avea loc la o dată ce va fi anunțată ulterior!