Mihaela Borcănea, titlu de antrenor emerit Atemi Karate Constanța a cucerit 24 de medalii la Cupa României (galerie foto)

Medalii la Campionatul Mondial de Karate WUKF pentru Atemi Karate Constanţa (galerie foto)

25 Jun 2019 1589

Aproape 30 de medalii cucerite CS Atemi Karate Constanţa, pe primul loc în clasamentul pe cluburi la Cupa Chitila

15 Nov 2018 923

CS Atemi Karate Constanţa, pe podium şi la Campionatul Balcanic UWK (galerie foto)

27 Apr 2018 1256

Atemi Karate Constanţa a cucerit şase medalii la Campionatul Naţional (galerie foto)

30 Mar 2018 1374

Peste 110 medalii cucerite în 2017 CS Atemi Karate Constanţa, pe podium şi la Cupa Shorin-Ryu, de la Târgovişte (galerie foto)

23 Nov 2017 2252

CS Atemi Karate Constanţa a obţinut zece medalii la Cupa României (galerie foto)

27 Sep 2017 2051

Mihaela Borcănea - „Concurs reuşit“ CS Atemi Karate Constanţa a urcat de 28 de ori pe podium la Cupa „Unirea Slobozia“ (galerie foto)

20 Jun 2017 4346

CS Atemi Karate, 24 de medalii la Cupa Băilor Pucioasa. Copiii se pregătesc pentru Naţionale şi Europene (galerie foto)