Selecţionerul Cosmin Contra a întocmit lista convocărilor preliminarii pentru debutul în Liga Naţiunilor

Echipa Under-15 de la Farul Constanța s-a calificat în sferturile Cupei Elitelor (GALERIE FOTO)

28 Feb 2024 751

Locurile întâi şi trei pentru Academia Hagi la „Brașov Junior's Cup“. Farul Constanţa, victorii clare în Liga Elitelor (galerie foto)

24 Aug 2021 3629

FC Farul Constanţa Cosmin Bîrnoi - „Dacă am reușit să batem Clinceni, de ce să nu învingem şi Chindia?“

26 Jan 2021 3482

Debutul lui Mircea Rednic În meciul contra Chindiei Târgoviște, FC Viitorul caută a cincea victorie stagională

12 Dec 2020 3044

FC Viitorul, învinsă de Dinamo în „16”-imile Cupei României

28 Nov 2020 3378

„Câteodată, ca să câștigi, trebuie să și riști“ Cine crede Gică Hagi că va fi noul selecționar al Naționalei României, după Cosmin Contra

23 Nov 2019 2339

Echipa națională va rămâne totdeauna “acasă” pentru tine! Mesajul FRF după plecarea selecționerului Cosmin Contra

21 Nov 2019 1446

La pauză, a fost 4-0 Naționala României, umilită de Spania în ultimul meci din grupa F a preliminariilor Euro 2020

18 Nov 2019 1930

Tricolorii, o nouă grupă de calificare ratată Naţionala României joacă luni cu Spania, în ultimul meci din seria preliminară

18 Nov 2019 1970

UPDATE România, meci capital cu Suedia, în preliminariile Euro 2020. Tricolorii au doar varianta victoriei

15 Nov 2019 2119

Gheorghe Hagi ”Urez mult succes echipei naționale și selecționerului Cosmin Contra pentru a învinge Suedia”

17 Oct 2019 1795

UPDATE Naționala României s-a impus în meciul cu Insulele Feroe, dar în minutul 74 scorul era 0-0!