Salvatorii de la ISU Dobrogea se îndreaptă, în aceste momente, spre ieşirea din Valu lui Traian, în direcţia Murfatlar.

Un echipaj de pe SMURD a fost anunţat că acolo s-a produs un accident rutier cu o victimă încarcerată.

Vom reveni.

România la Euro 2024 Denis Alibec - „Simt că vom trece de grupe, cel puțin“. Înapoi la Farul Constanța, visul fanilor

03 Jun 2024 926

Oină Frontiera Tomis Constanța, pe primul loc după turneul regulat al Campionatului Național (GALERIE FOTO)

03 Jun 2024 335

Farul Constanța. Constantin Grameni, la Naționala mare „Cea mai fericită zi din viața mea. Nu-mi venea să cred, pur și simplu“ (GALERIE FOTO)

02 Jun 2024 1095

Volei După titlul național de la cadete, CSM Constanța a luat medalie și la speranțe. „Un sezon fabulos pentru fetele noastre!“ (GALERIE FOTO)

02 Jun 2024 882

Doi sportivi de la CSM Constanța, convocați la echipa națională de rugby în 7 (GALERIE FOTO)

02 Jun 2024 472

Liga a 4-a Constanța CS Medgidia, campioană. Va disputa barajul pentru promovarea în Liga a 3-a (GALERIE FOTO + VIDEO)

02 Jun 2024 1122

Real Madrid a câștigat Liga Campionilor. Al 15-lea trofeu din palmares!

02 Jun 2024 667

UPDATE. Farul Constanța După 5-0 cu Kids Tâmpa Brașov, fotbalistele de pe litoral continuă cursa pentru medaliile naționale la Under-17

31 May 2024 987

Farul Constanța Gică Popescu, anunț important despre acționariatul clubului. „Acesta e obiectivul principal pe care-l am“

30 May 2024 2440

Universitatea Ovidius Constanța a obținut un nou titlu de Campioană Națională Universitară la Handbal Feminin

30 May 2024 459

Echipa Under-16 de la Farul Constanța a câștigat Cupa Elitelor. Ianis Podoleanu, jucătorul finalei (GALERIE FOTO)

30 May 2024 743

Minifotbal Echipa Centrului de Scafandri a câștigat Cupa Bazei 57 Aeriană Mihail Kogălniceanu (GALERIE FOTO)

30 May 2024 623

Bogdan Huțucă (PNL)- „Mihai Lupu își pregătește o ieșire rușinoasă din funcția de președinte al CJC”

29 May 2024 1068

UPDATE Voleibalistele speranțe de la CSM Constanța încep turneul final. Luptă pentru podiumul național! (VIDEO)