CSU Neptun a învins pe Unirea Slobozia

CSU Neptun Constanța s-a impus cu 21-19, după ce la pauză Unirea Slobozia a condus cu 11-10.

Cu această victorie, CSU Neptun a urcat pe locul 12 cu 20 de puncte și luptă în continuare pentru evitarea retrogradării.

Handbal Victorii pentru CS Medgidia, HC Dobrogea Sud DivA Constanța și CSU Neptun în eșalonul secund (GALERIE FOTO)

22 Mar 2022 2096

Handbalistele de la CSU Neptun întâlnesc la Constanța o echipă de pe podiumul Diviziei A

18 Mar 2022 1799

CSU Neptun Constanța, pe locul trei în clasament. Egal în deplasare în ultimul meci (galerie foto)

02 Oct 2021 2723

CSU Neptun a retrogradat din prima ligă

02 Jun 2015 3000

CSU Neptun a urcat în clasament Ion Crăciun - „Publicul trăieşte alături de noi fiecare minge jucată“

01 May 2015 1883

Se joacă astăzi CSU Neptun, meci foarte important la Constanţa cu Unirea Slobozia

12 Mar 2015 2320

Primul meci oficial din 2015 - săptămâna viitoare Handbalistele de la CSU Neptun revin la antrenamente

03 Jan 2015 2108

Oaspetele au condus la pauză Handbalistele de la CSU Neptun, înfrângere în deplasarea de la Slobozia