UPDATE 2 - Partida s-a încheiat, un singur gol marcat Penalty ratat în meciul FC Farul - ACS Berceni

FC Farul a ratat un penalty în prima repriză a partidei de pe teren propriu cu ACS Berceni, care se joacă la această oră, în etapa a doua a play-out-ului Ligii a II-a. În minutul 38, Dobrosavlevici l-a faultat în careu pe Szalkai, arbitrul a indicat punctul cu cat, dar Ochiaa ratat. La pauză, scorul a fost 0-0, iar acum se dispută repriza secundă, rezultatul fiind deocamdată acelaşi.

UPDATE2: Meciul s-a încheiat cu victoria oaspeţilor, cu scorul de 1-0.

UPDATE1: ACS Berceni a deschis scorul în minutul 70, prin Epaminonda Nicu, care a marcat în urma unuicorner executat de Pivniceru. FC Farul - ACS Berceni 0-1.