Boala incurabila

Jucatorii de la AS Municipal Metropolitan au pierdut din nou puncte in ultimele secunde intr-un alt meci din cadrul campionatului Diviziei A de fotbal in sala. Ieri, pe teren propriu, echipa noastra a terminat la egalitate, 2-2, partida cu Fratia Ramnicu Valcea, din etapa a 11-a. M. Mihalache a deschis scorul pentru oaspeti in minutul 19, consfintind la pauza un usor avantaj pentru Fratia. La reluare, G. Dobre a punctat in minutul 22, pentru ca, peste alte sapte minute, R. Carauleanu sa ridice scorul la 2-1. Dar, la fel ca si in alte partide, AS Municipal Metropolitan a primit gol (autor acelasi M. Mihalache) in ultimele secunde ale intalnirii. De data aceasta, cand mai erau vreo zece secunde de joc.