Meciul de baschet Phoenix Constanţa - Agronomia Bucureşti a fost reprogramat

Meciul de baschet feminin CS Phoenix Constanţa - CS Agronomia Bucureşti, din etapa a şaptea a fazei semifinale din Liga 1, a fost reprogramat.

Partida trebuia să se joace, în Sala Sporturilor din Constanţa, duminică, 4 martie, de la ora 17.00, însă, din cauza condiţiilor meteorologice nefavorabile, disputa a fost mutată marţi, 6 martie, de la ora 17.00.

Sursa foto: ZIUA de Constanţa

„A fluierat ce a vrut el. Bătaie de joc!“ Phoenix Ştiinţa Constanţa va depune memoriu la Federaţia Română de Baschet

18 Apr 2019 887

Olimpia CSU Brașov s-a calificat în semifinalele Ligii Naționale în dauna Phoenix Știința Constanța

16 Apr 2019 435

„Vom lupta până la ultima secundă!“ Meci de totul sau nimic pentru baschetbalistele de la Phoenix Ştiinţa astăzi, la Constanţa

16 Apr 2019 378

Baschetbalistele de la Phoenix Știința Constanța au pierdut al treilea meci cu Olimpia CSU Brașov

14 Apr 2019 412

„La două victorii de o performanţă istorică!“ Phoenix Ştiinţa şi Olimpia CSU Braşov se confruntă la Constanţa în sferturile Ligii Naţionale

13 Apr 2019 384

Turneul play-off al Ligii Naționale de baschet Scorul întâlnirii Olimpia CSU Brașov - Phoenix Știința Constanța a devenit 1-1

10 Apr 2019 434

Sferturile Ligii Naţionale Baschetbalistele de la Phoenix Ştiinţa Constanţa dispută azi al doilea meci cu Olimpia CSU Braşov

10 Apr 2019 385

Trupa Phoenix revine la Constanţa cu un spectacol inedit. Concertul va avea loc la Casa de Cultură a Sindicatelor

08 Apr 2019 557

Phoenix Ştiinţa, de la semifinala Cupei României la turneul play-off „Sperăm să rămânem surpriza plăcută din baschetul feminin românesc“

03 Apr 2019 545

BC Athletic Constanța a condus înaintea ultimului sfert în deplasare CSM Phoenix CSU Galați, dar a cedat la final

30 Mar 2019 484

Baschetbalistele de la Phoenix Știința Constanța au pierdut semifinala din Cupa României cu CSM Satu Mare

30 Mar 2019 518

„Visul să nu se oprească aici!” Phoenix Ştiinţa Constanţa aşteaptă meciul din semifinalele Cupei României

28 Mar 2019 526

Phoenix Ştiinţa Constanţa, eşec în duelul cu FCC ICIM Arad ​„Pe locul șase în Grupa Roșie, performanță cu mult peste așteptări“