Tenis/Tecau, castigator la Auckland

EURO 2024 începe vineri, 14 iunie 2024. Când joacă România. Programul complet al meciurilor competiției din Germania

14 Jun 2024 2436

Fotbal CS Agigea a câștigat faza județeană a Cupei României (GALERIE FOTO)

08 Jun 2024 1423

Farul Constanța Bronz național pentru fotbalistele de la echipa Under-17

06 Jun 2024 600

Fotbal Constanța CS Agigea și Viitorul Cobadin se duelează în finala Cupei României, faza județeană (GALERIE FOTO)

06 Jun 2024 883

Noi șefi în justiția din Constanța! Laura Sărac Aldea, președintele Judecătoriei Medgidia, iar Florentin Panait, șef la Judecătoria Mangalia! CSM a publicat rezultatele concursului

04 Jun 2024 796

Farul Constanța Under-18 a câștigat și Supercupa Ligii de tineret. Revanșă în fața Universității Cluj! (GALERIE FOTO)

03 Jun 2024 757

Real Madrid a câștigat Liga Campionilor. Al 15-lea trofeu din palmares!

02 Jun 2024 841

Echipa Under-16 de la Farul Constanța a câștigat Cupa Elitelor. Ianis Podoleanu, jucătorul finalei (GALERIE FOTO)

30 May 2024 846

LPS „Nicolae Rotaru“ Constanța tenis de masă Bianca Mei-Roșu, aur la Campionatul Național Școlar (GALERIE FOTO)

29 May 2024 690

ISU IașiFinala județeană a Concursurilor Serviciilor Voluntare pentru Situaţii de Urgenţă

27 May 2024 372

Fotbal Victoria Cumpăna, 7-0 cu Dunărea Măcin, în campionatul Under-19 (GALERIE FOTO)

27 May 2024 638

Farul Constanța Under-18 a câștigat Liga de Tineret și va reprezenta România în Youth League (GALERIE FOTO + VIDEO)

27 May 2024 1151

UPDATE. Constanța Gimnasta Andreea Preda, în două finale la Cupa Mondială. Pe ce loc s-a clasat la paralele

25 May 2024 1191

Handbal. Un sezon extraordinar! George Buricea - „Sunt fericit de cât de frumos a crescut CSM Constanța“

20 May 2024 862

Echipa Universității Ovidius din Constanța a cucerit titlul de vicecampioană la Campionatul Național Universitar de Volei pe Plajă (FOTO)