Fiul antrenorului Petre Grigoraş Fotbalistul Alexandru Grigoraş împlineşte astăzi o frumoasă vârstă

FC Farul, 5-0 cu Pandurii Tg. Jiu încă de la pauză. Mai sunt însă meciuri oficiale în care „marinarii“ au făcut scor în prima repriză!

19 Nov 2019 2708

SSC Farul. Petre Grigoraş a subliniat evoluţia atacantului Nicolae Moise „Mă bucur pentru reuşitele sale. Are atitudine în joc“ (galerie foto)

23 Oct 2018 5480

Petre Grigoraş a venit la Constanţa „Când am văzut cum arată stadionul «Farul», am avut o strângere de inimă” (galerie foto)

05 Oct 2016 11432

SSC Farul se menţine lider, după scorul etapei Grigoraş a marcat de trei ori la Mihail Kogălniceanu