Metaloglobus - FC Viitorul II, scor final 4-1

În această după-amiază, a avut loc mediul dintre Metaloglobus Bucureşti şi FC Viitorul II, contând pentru etapa a 11-a a Ligii a III-a, Seria a II-a. Partida s-a încheiat cu victoria gazdelor, scor 4-1 (1-1) .

Golurile au fost înscrise de Roland Stănescu 11, Valentin Ghenovici 60, Ştefan Stîngă 75, Alexandru Potecea 78 / Ionuţ Vînă 45. Au evoluat pentru FC Viitorul II Dur-Bozoancă – Rusu, Căpuşă, Piciu, Şandru – Gheorghe (55 M. Ene), Iani (85 Boboc), Manole (67 Drăguş) – Vînă, Gavra, Măţan (78 Firan).

Sursa foto: academiahagi.tv

Unirea Constanța, învinsă pe teren propriu de Metaloglobus București

29 Oct 2022 1298

Unirea Constanța, victorie cu Metaloglobus București. „Am făcut o primă repriză foarte bună“

16 Feb 2022 2132

„Echipa este în continuare a orașului Mangalia!“ Ce datorii are Asociația Fotbal Club Unirea Constanța, recent intrată în insolvență

28 Sep 2021 2611

Unirea Constanţa, prima victorie în Liga a 2-a. Succes clar în deplasare!

25 Sep 2021 3123

UPDATE. FC Viitorul Nicolas Popescu, fiul lui Gică Popescu, la echipa naţională Under-18 a României

28 Apr 2021 6080

FC Farul Constanţa a mai coborât un loc în clasamentul turneului play-out. Sâmbătă, „marinarii” susţin al treilea meci

16 Apr 2021 2718

FC Farul, în coborâre în play-out. Ianis Zicu, supărat „Trebuie să jucăm cu inimă, pentru că altfel nu se poate”

12 Apr 2021 3336

FC Farul Constanţa, învinsă de Metaloglobus Bucureşti

10 Apr 2021 3552

FC Farul, al doilea meci în play-out Cosmin Dur-Bozoancă - „Am fost foarte dezamăgiți, dar a trebuit să o luăm de la zero”

10 Apr 2021 3426

Programul FC Farul Constanţa din turneul play-out al Ligii a 2-a, grupa A

29 Mar 2021 3873

FC Farul Constanța a coborât pe locul 11 în clasamentul Ligii a 2-a

09 Oct 2020 3719

FC Farul Constanța Ianis Zicu - ”Este un moment delicat și sper ca jucătorii să înțeleagă”

05 Oct 2020 3876

FC Farul Constanța, prima înfrângere pe teren propriu din acest sezon

03 Oct 2020 3837

FC Farul și Metaloglobus București se duelează la Constanța. ”Marinarii” revin după o etapă de pauză