Victorie chinuită pentru Săgeata

Bogdan Chirea

26 Oct, 2010 14:24

Mie personal, din ce am vazut din tribune, mi s-a parut un meci slab care pe alocuri parea a fi blat. M-au dezamagit asa zisii suporteri ai Navodariului care nu au sinchisit sa faca "galerie" si m-au frapat minutele bune din repriza a doua in care puteai sa ii auzi fara probleme pe jucatorii din teren cum dialogau intre ei. Per total multe greseli, prea multe pase la mijlocul terenului si prea multa aglomerare in aparare. In principiu atacul a lipsit foarte mult, iar jucatorilor le-a lipsit curajul de a suta direct pe poarta, motiv pentru care si multe mingi au fost pierdute.

Fundașul Mihai Bălașa este noul jucător al echipei FC Farul Constanța

15 Jun 2024 616

Debut istoric CSM Constanța se pregătește pentru participarea, în premieră, în FIBA Europe Cup!

10 Jun 2024 586

Liga a 3-a Axiopolis Cernavodă, egalată în minutul 90+5 de Gloria Băneasa

19 May 2024 866

Baschet CSM Constanța încheie sezonul pe locul cinci și obține cea mai bună clasare din istoria sa

13 May 2024 480

Baschet CSM Constanța câștigă pe terenul lui CSU Sibiu, într-o partidă ce a atins cote maxime de suspans

04 May 2024 625

Liga a 3-a Axiopolis Cernavodă a revenit de la 0-2 cu FC Voluntari II, câștigând în prelungiri!

28 Apr 2024 866

Handbal CSM Constanța este vicecampioana României! (GALERIE FOTO)

27 Apr 2024 1046

Calendar săptămânal CSM Constanța Meciuri importante în Sala Sporturilor „Simona Amânar“! Intrarea este liberă

26 Apr 2024 634

Farul Constanța are patru jucători în echipa rundei! Gheorghe Hagi, desemnat antrenorul etapei

23 Apr 2024 947

Handbal CSM Constanța a făcut spectacol cu CSU din Suceava, bifând al 19-lea succes stagional (GALERIE FOTO)

13 Apr 2024 1007

Farul Constanța Contra FCSB, Alexandru Buzbuchi a bifat meciul 100 în prima ligă. Hagi - „Meritam victoria“ (GALERIE FOTO)

01 Apr 2024 966

Handbal CSM Constanța - Steaua, în sferturile Cupei României

28 Mar 2024 887

Calendar săptămânal CSM Constanța Voleibalistele, debut în play-out. Două meciuri acasă cu Știința Bacău. Intrare liberă!

22 Mar 2024 697

Trei fotbaliști de la Farul Constanța în echipa etapei. Gheorghe Hagi, antrenorul rundei

19 Mar 2024 1024

CSM Constanța baschet Erik Began, MVP. Cea mai bună evoluție stagională, în meciul din Liga 1 de la Timișoara