Județul Tulcea Lovitură inertă de aruncător de grenade, detonată pe plaja de la Marea Neagră din apropiere de Sfântu Gheorghe

A fost cutremur în România! L-ați simțit? Unde a fost localizat epicentrul

26 Apr 2024 580

CSM Constanța, campioana României! Andrei Talpeș - „Este un moment istoric. Constanța merită să fie în top“ (GALERIE FOTO)

25 Apr 2024 657

UPDATE A fost cutremur în această dimineață în România! L-ați simțit? Ce magnitudine a avut

14 Apr 2024 883

L-ați simțit? A fost cutremur în această dimineață în România! Ce magnitudine a avut

10 Apr 2024 816

Farul Constanța, o repriză modestă cu Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Hagi - „Incredibil, ziceai că jucăm cu Barcelona!“

07 Apr 2024 1124

Hagi, după Sepsi OSK - Farul Constanța 1-1 „O primă repriză - zero, după a doua parte meritam să câștigăm“

05 Apr 2024 1128

Egal între Sepsi OSK Sfântu Gheorghe și Farul Constanța, după un meci cu multe ocazii de gol

05 Apr 2024 899

Test pozitiv pentru fotbalistul Cosmin Matei la un control antidoping. Ce spune ANAD

18 Mar 2024 1067

Ministrul de Externe al Ungariei „Nu doar România, ci şi Ungaria are interesul ca România să intre cât mai devreme în zona Schengen”

16 Mar 2024 588

CSM Constanța baschet Britney Jones, MVP în finala Cupei României, primul meci în fața propriilor fani. „Sunt entuziasmată!“

15 Mar 2024 779

Superliga 2023/2024 Liderul FCSB debutează în play-off contra ultimei clasate, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

14 Mar 2024 1232

Andrei Talpeș - „Suntem o echipă competitivă“ CSM Constanța a cucerit Cupa României și luptă și pentru titlul de campioană (GALERIE FOTO)

13 Mar 2024 885

Baschet CSM Constanța, încă o victorie de răsunet contra campioanei Sepsi SIC Sfântu Gheorghe și calificare în finala Cupei României (GALERIE FOTO + VIDEO)

11 Mar 2024 1212

L-ați simțit? A fost cutremur în România! Ce magnitudine a avut

05 Mar 2024 945

Baschet CSM Constanța încheie pe primul loc sezonul regular al Ligii Naționale, cu 13 victorii în 14 meciuri (GALERIE FOTO)