Scafandru cu experienţă, mort în Mamaia

Naționala României Under-17 Patru fotbaliști de la Farul Constanța, convocați pentru stagiul de pregătire din Cehia

05 Aug 2023 1854

Farul Constanța Alexandru Stoian, golul victoriei în meciul România - Israel. Iustin Doicaru a marcat contra Cehiei

28 Feb 2023 1919

Doi fotbaliști de la Farul Constanța au jucat pentru România U-16 contra Macedoniei de Nord. Iustin Doicaru a și marcat

26 Nov 2022 2250

Constănțeanul Nicolae Roșca, la prima acțiune ca selecționer al lotului național Under-16 al României

29 Aug 2022 1882

Antrenorul Nicolae Roșca, de la Academia Hagi, selecționer al unui lot național de juniori (VIDEO)

25 Aug 2022 2759

Farul Constanța a pornit ca din pușcă în Liga Elitelor Under-16. 9-0 cu Dinamo București (GALERIE FOTO)

21 Aug 2022 2717

Echipele Under-17 și Under-16 ale Farului Constanța, victorii în deplasare cu CSA Steaua București

11 Aug 2022 2100

Farul Constanța, medalie de bronz în Liga Elitelor Under-19

27 May 2022 2903

Liga Elitelor Farul Constanța, calificată în semifinale cu toate echipele. Performanță singulară în România

05 May 2022 2065

Liderul Farul Constanța, victorie la scor contra echipei de pe locul doi, în Liga Elitelor Under-16 (GALERIE FOTO + VIDEO)

22 Apr 2022 2424

Liga Elitelor Echipa Under-15 a Farului Constanța începe meciurile din etapa sferturilor

07 Apr 2022 3188

Farul Constanța Echipele Under-19 și Under-17 joacă în sferturile Cupei României. Formația Under-15, golaveraj 75-0 în opt meciuri (GALERIE FOTO)

30 Mar 2022 2446

Cupa României Echipele Under-19 și Under-17 ale Farului Constanța, calificate în sferturi. Unul dintre meciuri, decis la penalty-uri (GALERIE FOTO)

15 Mar 2022 2158

Echipele Under-19 și Under-17 ale Farului Constanța, meciuri în optimile Cupei României

12 Mar 2022 2170

La toate categoriile de vârstă, echipele Academiei Hagi sunt pe primul loc. Din Liga Elitelor până în Campionatul Județean (GALERIE FOTO)