Baschet Dan Fleșeriu, noul antrenor al CSM Constanța (GALERIE FOTO)

Baschet CSM Constanța trimite seria cu CSU Sibiu în meciul decisiv (GALERIE FOTO + VIDEO)

29 Apr 2024 829

Baschet CSM Constanța a cedat dramatic în primul meci cu BC CSU Sibiu

25 Apr 2024 702

Baschet CSM Constanța va juca pentru locurile 5-8, după trei înfrângeri cu CSM CSU Oradea (GALERIE FOTO)

16 Apr 2024 877

Baschet Duelul CSM CSU Oradea - CSM Constanța se reia pe litoral, marți, 16 aprilie 2024. „Băieții noștri mizează pe tribune pline!“

16 Apr 2024 462

Baschet Vicecampioana României, CSM CSU Oradea, conduce cu 2-0 CSM Constanța în sferturile Ligii Naționale

11 Apr 2024 624

Baschet CSM Constanța, înfrângere în prima partidă cu vicecampioana CSM CSU Oradea. Joi, cele două echipe se duelează din nou

10 Apr 2024 508

Baschet. Marți, 9 aprilie 2024 CSM Constanța, meci acasă pentru calificarea în finala Ligii Naționale. Intrarea e liberă! (VIDEO)

09 Apr 2024 624

Baschetbaliștii de la CSM Constanța au învins CSM Corona Brașov și se pregătesc de play-off (GALERIE FOTO + VIDEO)

06 Apr 2024 874

Baschet CSM Constanța a cedat în fieful campioanei României (GALERIE FOTO)

29 Mar 2024 742

Baschet CSM Constanța a pierdut meciul cu Rapid București, dar are avantajul rezultatelor directe în Top 10 (GALERIE FOTO)

20 Mar 2024 804

CSM Constanța. 20 martie 2024 Baschetbalistele vizează victoria care să încheie seria cu CSM Tg. Mureș din sferturi

20 Mar 2024 615

Baschet CSM Constanța, pas mare spre calificarea în play-off, după victoria din deplasare cu Dinamo (GALERIE FOTO)

15 Mar 2024 782

Baschet CSM Constanța, opțiune serioasă pentru Final 8, după victoria de senzație cu CSM Corona Brașov (GALERIE FOTO)

10 Mar 2024 771

CSM Constanța Baschet Campioana U-BT Cluj-Napoca și-a confirmat statutul de favorită în meciul de pe litoral (GALERIE FOTO)

03 Mar 2024 891

Baschet Cupa României CSM Constanța, învinsă de campioana U-BT Cluj-Napoca, însă rămâne cu satisfacția unei campanii frumoase