Dublă Adrian Mazilu, iar Farul Constanța Under-17 câștigă finala mică a Ligii Elitelor

Trei echipe de juniori de la Farul Constanța, calificate în semifinalele campionatelor

15 Apr 2024 714

Farul Constanța Echipa Under-17 s-a calificat în finala Cupei Elitelor, după succesul categoric cu Csikszereda (GALERIE FOTO + VIDEO)

05 Apr 2024 745

Farul Constanța Echipele Under-18, Under-17 și Under-15, calificate în semifinale. 14 goluri marcate în sferturi! (GALERIE FOTO + VIDEO)

11 Mar 2024 1011

Farul Constanța Formațiile Under-18 și Under-17, calificate în sferturile Cupei de Tineret și Cupei Elitelor (GALERIE FOTO + VIDEO)

27 Feb 2024 781

11 goluri marcate în partida dintre CS Afumați și o combinată de la Farul Constanța

05 Feb 2024 969

Farul Constanța Echipele Under-18 și Under-17 au pornit ca din pușcă în Cupa de Tineret și în Cupa Elitelor (VIDEO)

11 Nov 2023 1348

Patru fotbaliste de la Farul Constanța participă cu Naționala Under-17 la prima rundă de calificare pentru Euro 2024

19 Oct 2023 1274

Condusă la pauză de Dinamo, Farul Under-18 a revenit și s-a impus la scor (GALERIE FOTO + VIDEO)

06 Oct 2023 2209

Farul Constanța Echipele Under-18 și Under-17, învingătoare în dubla cu Petrolul Ploiești. Eric Somandru, patru goluri marcate

21 Sep 2023 1270

Farul Constanța Under-17, victorie incredibilă cu CSA Steaua. „Marinarii“ au marcat toate cele patru goluri în inferioritate numerică! (VIDEO)

21 Aug 2023 2960

Victorii la debut, în noul sezon, pentru Farul Constanța Under-18 și Under-17

17 Aug 2023 1121

Doi fotbaliști de la Farul Constanța, titulari în România - Cehia 2-3. Tricolorii au cedat în prelungiri, după ce au condus cu 2-0!

09 Aug 2023 1228

Naționala României Under-17 Patru fotbaliști de la Farul Constanța, convocați pentru stagiul de pregătire din Cehia

05 Aug 2023 1850

Echipele Under-18 și Under-17 de la Farul Constanța au învins formații de seniori (GALERIE FOTO)

30 Jul 2023 1949

Dănuț Petrescu și George Rusu, reîntorși la CS Medgidia. Echipa, victorie la scor cu Farul Constanța Under-17 (GALERIE FOTO)