Fotbalul judeţului Constanţa. Rezultatele etapei a 13-a din Liga a 4-a. CS Năvodari şi Portul Constanţa, pe primul loc

Erată

22 Oct, 2018 13:30

Cronica corectă a meciului de la Albești: Marinarii au condus cu 1-0 din minutul 1 prin golul marcat de Codescu, dar au fost egalati până la pauză (1-1 min. 40), deși jucau în superioritate numerică (au primit cartonaș roșu doi jucători de la gazde in min. 15 și 35, respectiv Zimceac de la FC Farul în min.15). În a doua repriză jucătorii de la Gloria Albești au punctat de două ori în minutele 63 și 85, iar pentru FC Farul a mai înscris Ad. Cristea in min. 70. La scorul de 3-2 pentru gazde în minutul 90 a fost restabilita egalitatea numerica pe teren, Petrache (FC Farul) primind și el cartonașul roșu.

Fotbal Constanța Rezultatele etapei a 28-a de la Liga a 4-a (seniori și juniori + clasamentele) - FOTO – VIDEO

28 Apr 2024 557

Liga a 3-a Axiopolis Cernavodă a revenit de la 0-2 cu FC Voluntari II, câștigând în prelungiri!

28 Apr 2024 443

Fotbal Constanța Rezultatele etapei a 26-a de la Liga a 4-a (seniori și juniori + clasamentele) - FOTO - VIDEO

21 Apr 2024 825

Fotbal județul Constanța Rezultatele de la Liga a 5-a și clasamentele. CS Peștera a câștigat cu 12-0

15 Apr 2024 1300

Fotbal Constanța Rezultatele etapei a 25-a de la Liga a 4-a (seniori și juniori + clasamentele)

14 Apr 2024 951

07 Apr 2024 1859

Fotbal județul Constanța Liga a 4-a. Rezultatele din etapa a 23-a (seniori + juniori). Suspendări și amenzi dictate de Comisia de Disciplină (VIDEO)

31 Mar 2024 2343

Fotbal județul Constanța Rezultatele de la Liga a 5-a și clasamentele. Voința Săcele, scorul etapei

27 Mar 2024 1379

Fotbal județul Constanța Liga a 4-a. Incident violent la Hârșova! Rezultatele din etapa a 22-a (seniori și juniori + clasamentele)

24 Mar 2024 1779

Farul Constanța, victorie în amicalul cu Unirea Slobozia (GALERIE FOTO + VIDEO)

22 Mar 2024 1308

Fotbal județul Constanța Liga a 4-a. Rezultatele din etapa a 21-a (seniori și juniori + clasamentele)

17 Mar 2024 1217

10 Mar 2024 1203

Fotbal județul Constanța S-a reluat Liga a 4-a. Rezultatele din etapa a 19-a (seniori și juniori + clasamentele)

03 Mar 2024 2469

Baschetbaliștii de la CSM Constanța, înfrângere cu CSO Voluntari. Diferența s-a făcut în primul sfert

11 Feb 2024 737

Baschet CSM II Constanța, lecție dură primită în meciul cu CSS VSK Gheorgheni (GALERIE FOTO)