Surorile gemene Denisa și Bianca Fota, pregătite să obțină noi victorii cu Phoenix CSU Simona Halep Constanța

CSM CSU Constanța, campioana Turneului Final SportArena Streetball. Gabriela Irimia, MVP

10 Sep 2023 1441

Baschet 3X3 Jucătoarele CSM Constanța s-a impus la două categorii, în turneul național de la Timișoara (GALERIE FOTO)

21 Aug 2023 1097

Jucătoarele de la CSU CSM Constanța au câștigat Cupa României la baschet 3X3 (GALERIE FOTO)

17 May 2023 1091

Baschetbalistele de la CSM Constanța, victorie confortabilă în fieful ultimei clasate

12 Mar 2023 1034

UPDATE. Baschet Gemenele Bianca și Denisa Fota, dar și Anisia Croitoru, la CSM Constanța (GALERIE FOTO)

30 Sep 2022 1658

Baschet Phoenix CSU Simona Halep Constanța mai are nevoie de un succes ca să-și asigure locul 5

18 Mar 2022 1732

Baschet 3x3 Athletic Neptun Constanța, pe locul secund în întrecerea feminină a turneului din București