Victorie pentru Farul U17. A învins Universitatea Craiova U17 și a câștigat Supercupa României U17 (GALERIE FOTO)

Farul Constanța Echipele Under-18, Under-17 și Under-15, calificate în semifinale. 14 goluri marcate în sferturi! (GALERIE FOTO + VIDEO)

11 Mar 2024 1100

Farul Constanța Formațiile Under-18 și Under-17, calificate în sferturile Cupei de Tineret și Cupei Elitelor (GALERIE FOTO + VIDEO)

27 Feb 2024 830

Pregătire reluată și pentru cei mai mari juniori de la Farul Constanța

13 Jan 2024 1133

Farul Constanța Echipele Under-18 și Under-17 au pornit ca din pușcă în Cupa de Tineret și în Cupa Elitelor (VIDEO)

11 Nov 2023 1402

Farul Constanța Under-17, victorie incredibilă cu CSA Steaua. „Marinarii“ au marcat toate cele patru goluri în inferioritate numerică! (VIDEO)

21 Aug 2023 3003

Juniorii de la Farul Constanța, trei meciuri amicale, trei victorii (GALERIE FOTO)

07 Aug 2023 1686

Echipele Under-18 și Under-17 ale Farului Constanța s-au calificat în sferturi la Cupa de Tineret, respectiv la Cupa Elitelor (GALERIE FOTO)

07 Mar 2023 1541

Farul Constanța, învinsă de Cerno More Varna. Câți jucători le-au lipsit „marinarilor“ (GALERIE FOTO)

21 Sep 2022 1457

Echipele Under-17 și Under-16 ale Farului Constanța, victorii în deplasare cu CSA Steaua București

11 Aug 2022 2153

Echipele Under-17 și Under-15 ale Farului Constanța dispută meciurile din Supercupa României

03 Jun 2022 1507

Farul Constanța U-17 a câștigat Cupa României. 3-0 cu CFR Cluj! Adrian Mazilu, jucătorul finalei (GALERIE FOTO + VIDEO)

20 May 2022 2968

Echipa Under-17 a Farului Constanța s-a calificat în finala Cupei României

04 May 2022 2178

Sebastian Borza, căpitan Șapte fotbaliști de la Farul Constanța în lotul României Under-17 care a întâlnit Macedonia de Nord

06 Aug 2021 3617

Noi amicale pentru echipele Academiei Hagi. Patru victorii, un egal şi trei eşecuri în opt meciuri