Steaua a fost înfrântă de Dinamo Kiev

FC Steaua Bucureşti a fost învinsă cu scorul 3-1(1-0) de către echipa ucraineană Dinamo Kiev, în etapa a doua a fazei grupelor din Europa League, transmite activenews.ro.

Gazdele s-au impus prin golurile marcate de Iarmolenco în minutul 40,  Kraveţ în minutul 66 şi Teodorczyk ’90+3. Pentru Steaua a redus din handicap Raul Rusescu în minutul 89.

„17 ani de carieră frumoasă“ Erchian Ionus, din Medgidia, a pus capăt activității de arbitru. Ultimul său meci, pe stadionul „Steaua“ (GALERIE FOTO)

04 Dec 2023 3840

Meci egal în partida de rugby dintre CSM Constanța și Steaua

03 Sep 2023 1158

Handbal CSM Constanța a învins și Universitatea Cluj. Antrenorul George Buricea, sărbătorit (GALERIE FOTO)

03 Aug 2023 1398

Handbal CSM Constanța, victorie în amicalul cu Steaua București

29 Jul 2023 1237

Volei Al doilea meci dintre CSM Constanța și Steaua, decis tot în patru seturi (GALERIE FOTO + VIDEO)

29 Mar 2023 1393

Handbal CSM Constanța, o nouă victorie cu Steaua București (GALERIE FOTO)

22 Jan 2023 1548

CSM Constanța Adelina Panaet participă la Campionatul European de cros

09 Dec 2022 1527

Legenda faristă Ștefan Petcu a dat lovitura de start a meciului cu CSA Steaua București (GALERIE FOTO)

08 Jul 2022 2137

HC Dobrogea Sud Constanța și-a aflat programul din noua ediție a Ligii Naționale

10 Jun 2022 1491

Echipa Under-17 a BC Athletic Constanța, din nou pe podiumul național. A doua medalie la această categorie de vârstă (GALERIE FOTO)

31 May 2022 2099

Înfrângere cu Steaua, după prelungiri HC Dobrogea Sud Constanța va disputa finala mică a Cupei României (GALERIE FOTO)

14 May 2022 1896

LIVE VIDEO Handbal de nivel înalt la Constanța! Turneul Final Four al Cupei României, gata de start (GALERIE FOTO)

13 May 2022 2499

Handbal Bilete și abonamente pentru meciurile din turneul Final Four al Cupei României, de la Constanța