Era frizer la Negru Vodă, apoi a făcut carieră la Farul Constanța. În Turcia, un fost farist - recompensat cu aur după goluri

Insolvențe Constanța Cazul Asociaţiei Clubul Sportiv Şcoala de Fotbal Farul Constanţa 2010, în atenția Tribunalului Constanța

29 Jan 2024 1380

FC Farul, 5-0 cu Pandurii Tg. Jiu încă de la pauză. Mai sunt însă meciuri oficiale în care „marinarii“ au făcut scor în prima repriză!

19 Nov 2019 2710

Un fotbalist, asemănat cu Balaci Campionii de juniori ai FC Farul, întâmpinaţi pe peronul gării cu Fanfara Marinei (galerie foto)

28 Oct 2016 6301

Radu Argeşanu, fost campion naţional cu Farul Constanţa, a murit „Îmi pare foarte rău, era un om extraordinar!” (galerie foto)

07 Oct 2016 4684

Căţelul care aduce golul, pe teren la SSC Farul - Gloria Băneasa Echipa fanilor, umăr la umăr cu CS Agigea în Liga a IV-a (galerie foto+video)