Alin Mazilu, puştiul-minune de altădată Golgheterul SSC Farul a fost căpitanul României în meciul contra Coreei (galerie foto)

Fost la Farul Constanța Adrian Mazilu, împrumutat de Brighton la o echipă din Olanda

23 Jan 2024 1079

Foști prefecți, un subprefect și un vicepreședinte de Consiliu Județean dar și directori de deconcentrate, chemați în judecată de reprezentantul Guvernului în teritoriu

31 Dec 2022 4174

Farul Constanța Tânărul de 17 ani Adrian Mazilu, cel mai bun la testele fizice. „Vreau să fiu golgeter în Superligă“ (GALERIE FOTO)

08 Jul 2022 4033

Echipa Under-17 a Farului Constanţa a învins formaţia de Liga a 3-a Gloria Albeşti (galerie foto + video)

16 Aug 2021 3844

Alin Ştefănescu, de la FC Viitorul, a fost căpitanul Naţionalei României în meciul cu Serbia

20 Mar 2021 3719

Cinci jucători de la FC Viitorul în lotul naţional Under-15 care a jucat cu selecţionata Ciprului (galerie foto)

22 Nov 2019 3891

Serviciul de stare civilă Constanţa. Publicaţii de căsătorie 09 septembrie 2019

10 Sep 2019 3726

Căpitan, tatăl fotbalistului Alin Mazilu Echipa de fotbal a SAJ Constanţa participă, la Cluj, la Cupa Serviciilor de Ambulanţă

21 Sep 2018 2894

SSC Farul Constanța va disputa un amical cu Victoria Cumpăna

24 Jan 2018 3299

Aruncat în luptă la pauză, Alin Mazilu a reuşit o dublă Goluri multe! SSC Farul a cucerit reduta CSM Rm. Sărat în repriza a doua (galerie foto+video)

02 Oct 2017 5331

Petre Grigoraş, discuţie cu suporterii SSC Farul a plecat cu 17 jucători la Câmpina. Sunt aşteptaţi şi alţi fotbalişti (galerie foto+video)

07 Aug 2017 6588

Scor-fluviu cu Voinţa Valu lui Traian. Cătălina Ponor a dat startul Alin Mazilu a marcat golul 100 din istoria SSC Farul (galerie foto + video)

01 May 2017 8619

Ion Barbu - „Succes meritat“ Golul lui Alin Mazilu a adus victoria SSC Farul Constanţa la Albeşti (galerie foto)

24 Apr 2017 6089

Ben Teekloh, prezent la meci SSC Farul a învins şi Portul Constanţa şi a înregistrat a 21-a victorie în Liga a 4-a (galerie foto)

20 Mar 2017 5049

La Constanţa, SC Oţelul i-a dat gol SSC Farul în secunda 34! Golaveraj 2-6 pentru „marinari“ în dubla cu gălăţenii (galerie foto+video)