Vrei să vezi cum se face berea? Mergi, sâmbătă, la Heineken România din Constanţa

Heineken România organizează „Ziua Porţilor Deschise" la fabrica sa din Constanţa şi invită, pe 8 octombrie, locuitorii Constanţei să vină şi să afle secretele fabricării unei beri de calitate, sub îndrumarea specialiştilor berari. Primul tur începe la ora 09:00 şi ultimul va avea loc la ora 16:00, tururile desfăşurându-se din 20 în 20 de minute.

Oaspeţii vor fi conduşi de un specialist berar, care le va arăta procesul de fabricare a berii. Un tur poate cuprinde maxim 30 de persoane

Egal între Sepsi OSK Sfântu Gheorghe și Farul Constanța, după un meci cu multe ocazii de gol

05 Apr 2024 898

Fotbal România a remizat cu Irlanda de Nord în amicalul de la București

23 Mar 2024 942

Handbal CSM Constanța, victorie în deplasare cu CSU Suceava

09 Nov 2023 1131

Gloria Albești a învins cu 5-1 în deplasare Farul II. La pauză a fost 5-0! (VIDEO)

13 Nov 2022 2068

Farul Constanța - FC Voluntari Gică Hagi - „Sperăm să facem un meci la fel de bun ca în ultima întâlnire directă de pe terenul nostru“ (VIDEO)

06 May 2022 2059

BC Athletic Neptun Constanța Premieră fericită pentru Jakob Lowrance în ultimul meci. A primit cel mai dorit cadou! (GALERIE FOTO)

08 Apr 2022 1828

CS Medgidia a câștigat pe terenul CSU Galați și a urcat în clasament (GALERIE FOTO)

02 Apr 2022 2254

Liga a 2-a Unirea Constanța, eșec în primul meci din play-out

19 Mar 2022 1875

Farul Constanţa, înfrângere nedreaptă cu CFR Cluj

16 Dec 2021 2986

HC Dobrogea Sud Constanţa DivA - CSA Steaua Bucureşti DivA, meci cu 72 de goluri. Tabela, închisă la ultima fază!

17 Nov 2021 2406

BC Athletic Neptun Constanţa, victorie mare pe terenul BC CSU Sibiu (galerie foto)

01 Oct 2021 2364

Unirea Constanța, fără niciun punct după primele trei etape Ianis Zicu - „Sunt multe lucruri care au afectat acest început de sezon“

14 Aug 2021 3541

Egal în meciul de la Constanța dintre FC Farul și CS Mioveni

01 Nov 2020 3490

În Liga Elitelor, FC Viitorul a învins de două ori mare rivală Dinamo, chiar pe terenul ei

08 Oct 2020 4376

FC Viitorul Gabriel Iancu, în fruntea clasamentului golgeterilor Ligii 1. Cristi Ganea, la ultimul meci (galerie foto)